nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 11668 m2

U Lomu, Větřní, okres Český Krumlov

3 200 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Vyvolávací cena!

Předmětem prodeje z insolvenčního řízení dlužníka nejvyšší nabídce jsou pozemky v atraktivní lokalitě, které se nachází na okraji intravilánu města Větřní.

Větřní leží cca 6 km jižně od Českého Krumlova a cca 30 km od statutárního města České Budějovice. Jedná se o lokalitu U lomu, po levé straně ul. Okružní, naproti krytého bazénu a koupaliště.

Občanská vybavenost města Větřní – mateřská školka, základní škola, zubař, praktický lékař obchody, restaurace, sportoviště, bazén. Kompletní občanská vybavenost se nachází v Českém Krumlově.

Jedná se o tři pozemky, které tvoří celistvou plochu o celkové výměře 11.668 m2.

Pozemek parc. č. 1437/1 o evidované výměře 5.286 m2 je nepravidelného tvaru v severní okrajové části zarostlý náletovými dřevinami a přístupný z veřejné komunikace. Pozemek je veden v KN jako sportoviště a rekreační plocha. Pozemek není napojen na inženýrské sítě. Jedná se o pozemek bývalého lomu. Platným územním plánem je pozemek zařazen jako plocha občanského vybavení – tělovýchova a sport.

Pozemek parc. č. 1438/2, parc. č. 1438/1
Jedná se o svažité pozemky jižním směrem v rámci své lokality o evidované výměře 2.692 m2 a 3.690 m2. Pozemky jsou v KN vedeny jako orná půda.

Dle územního plánu se jedná o plochy zemědělské, pozemky zemědělského půdního fondu. V současné době nejsou hospodářsky využívané, zčásti zarostlé náletovými dřevinami.

Vzhledem k situování pozemků prakticky v centru obce je možnost jejich potencionálního zastavění v budoucnu velmi pravděpodobná.

Celkem: 3 200 000 Kč
ID inzerátu: 7848698
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1376
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: U Lomu, Větřní, okres Český Krumlov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Vlastnictví: sro
Plocha: 11668 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí