nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Holýšov, Dolní Kamenice, okres Domažlice

2 480 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena je konečná vč. všech poplatků a právního servisu

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme prodej rodinného domu v osobním vlastnictví, který je dispozičně řešený jako 3+1 o celkové výměře včetně pozemku 285m2 v Dolní Kamenici u Holýšova. Stavba stojí na vlastním pozemku p.č. st. 6 a dům je s číslem popisným 21. Příjezd k domu je po obecní (asfaltové) komunikaci, vedle domu je větší stodola, může fungovat k parkování a dalšímu různému uskladnění a rozmanitému využití. Celkově není dům v dobrém technickém stavu, jsou moderní vstupní dveře, plastová okna, ale jinak bez úprav a rekonstrukcí. Vnitřní dispozice jsou, že při vstupu je zádveří, následně kuchyně s navazující místností např. jako jídelna. Dva pokoje, obývák, komora. Radiátory jsou všude. K vytápění a pro teplou vodu - elektro kotel, vlastní studna s napojením na čerpadlo. Elektřina 220/380. Jádro je zděné. Po schodišti pak vstup na půdu a do podkrovní části, kde je možno udělat např. dvě další místnosti.

Dům je v horším technickém stavu, ideální pro člověka k přizpůsobení dle svých představ, k provedení vlastních rekonstrukcí a úprav. Ideální jak pro trvalé bydlení, tak občasné bydlení (rekreaci), využití je skutečně rozmanité. Dům je s číslem popisným. Jelikož je vše v osobním vlastnictví bez jakéhokoliv omezení vlastnických práv a povinností, je možné financovat úvěrem nebo hypotékou, kdy v případě zájmu Vám pomůžeme vše zdarma vyřídit. Malá dojezdová vzdálenost do Holýšova, Staňkova. Stav a vše viz. foto inzerce. PENB - G, štítek není v současné době k dispozici, ale pracuje se na jeho vyhotovení. Cena je konečná včetně právního servisu a všech poplatků spojených s prodejem nemovitosti. Dům je prodávaný bez vybavení a zařízení.

K dispozici a využití ihned, termíny prohlídek jsou po předchozí domluvě. Doporučuji! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 2 480 000 Kč
ID inzerátu: 7836674
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1409
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Holýšov, Dolní Kamenice, okres Domažlice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 120 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí