nezadáno
ne

Prodej třípodlažního domu v centru Tábora, 350 m2

Divadelní, Tábor, okres Tábor

10 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji třípodlažní dům v lokalitě Starého města v Táboře, na rohu Divadelní a Široké ulice. Přestože se nachází v historické zóně města, není kulturní nemovitou památkou. Z malé části je podsklepený a nabízí 3 podlaží ( přízemí, 1. patro a podkroví).
Domem prochází centrální schodiště, které odděluje jednotlivá podlaží. Díky tomu disponují samostatnými vstupy a lze je nerušeně využívat bez ohledu na další části domu. Každé podlaží má vlastní elektroměr a podružný vodoměr. Ideální příležitost pro budoucí záměr vybudovat např. v 1. patře domu další bytovou jednotku.

Zastavěná plocha činí 137 m2 a užitná plocha cca 350 m2. Užitná plocha: suterén 20 m2, přízemí cca 110 m2, 1. patro cca 110 m2, podkroví cca 110 m2.

Současné využití domu:
Suterén: sklad 12 m2 a sociální zařízení 8 m2 (vše využívá současný nájemce restaurace),
Přízemí: Restaurace s barem s vlastním vstupem z ulice (součástí je kuchyň, sklad, zádveří a schodiště). Tato část je vytápěná krbovými kamny s výměníkem a k dispozici je i elektrický kotel.
1. patro: Společenská místnost, která je přístupná po dřevěném schodišti z přízemí restaurace, ke které náleží. Dalšími prostory na daném patře jsou kancelář, sociální zařízení – wc, sprcha, menší sklad, chodba a schodiště (vše využívá současný nájemce restaurace).
2. patro/podkroví: V této části v rámci rekonstrukce vznikla bytová jednotka s dispozičním řešením 3+kk ( obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 pokoje, koupelna s rohovou vanou, sprchou a toaletou). Vytápění v této části je řešeno kamny na tuhá paliva a elektrickými akumulačními kamny.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod, kanalizaci a plyn. Plyn je využíván pouze pro vaření.
V rámci rekonstrukce r. 1992 byla opravena střecha a v podkroví byla vybudována bytová jednotka. Celý půdní prostor je zateplen vatou o síle 22 cm a podbitý dřevěnými palubkami. Dům je udržovaný a je v dobrém technickém stavu. K domu nenáleží dvorek ani zahrada.
Pro bližší informace prosím kontaktujte makléře nabídky. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 10 500 000 Kč
ID inzerátu: 7829241
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 313428
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Divadelní, Tábor, okres Tábor
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 350 m2
Zastavěná: 137 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí