nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 97 m2

U Potoka, Holešov, okres Kroměříž

3 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Reality 11 Vám zprostředkují Prodej unikátního prostoru umístěného v přízemí 2 podlažního domu se zahradou. Dům stojí v centrální části města Holešov, ul. U Potoka a přízemní prostory, jsou nyní užívány jako byt 3+1, ale vzhledem k jeho poloze a územnímu plánu umožnuje i komerční využití - kanceláře, kavárnu, obchod apod. Navazuje uzavřený pozemek, příjezdný ze 2 stran, který je možno využívat jako zahradu či k parkování vozů, dále je zde stodola, která lze využít jako sklad či garáž.

Prostor má dispozičně 3 místnosti, kuchyň, sklad, WC, koupelnu a terasu, ze které je přístup na pozemek. Prostory jsou původní, pěkné, udržované, okna vyměněny za plastová, nově rozvody odpadu a vody.

K prostorům dále patří velký sklep a půda umožňující vestavbu podkroví.

POZOR: dům je právně (prohlášením vlastníka) rozdělen na samostatné jednotky, jasně je rozděleno výluční užívání jednotlivých ploch, včetně půdy a pozemku. Prostory umožnují variabilní komeční využití, případně kombinace s bydlením.

Výměry jednotlivých ploch - komerční plocha včetně terasy 97 m2, sklep 37 m2, půda 44 m2, garáž 25 m2 a pozemek 382 m2. Ev. číslo: 23504.

Celkem: 3 990 000 Kč
ID inzerátu: 7829125
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 23504
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: U Potoka, Holešov, okres Kroměříž
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 97 m2
Užitná: 97 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí