nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 62 m2

Makedonská, Praha, Střížkov, Praha 9

18 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem prostorného 1 + kk v žádané lokalitě( dříve byla dispozice 2 + kk , momentálně je zbouraná příčka mezi pokoji ) se zasklenou lodžií o celkové výměře 66, 5 m2 (z toho 4,5 m2 lodžie). Byt se nachází v novostavbě staré sedm let. 6 min. chůze od stanice metra C – Střížkov. Parkovací místo je součástí nájmu včetně internetu.
Byt se skládá z ložnice a společně řešeného obývacího pokoje, kuchyňského koutu (kuch. linka s vestavěnými spotřebiči: lednice s mrazničkou, indukční varná deska, el. trouba, mikrovlnka, myčka). Dále ze vstupní chodby, komory, samostatné toalety, koupelny s rohovou vanou se zástěnou a pračkou.
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. Přímo u domu je poliklinika, lékárna, potraviny, vinotéka atd., u metra je spousty dalších obchodů, 4 min. chůze od domu je MŠ a ZŠ a je v okolí i několik dalších škol a školek.Výborná dostupnost MHD, 6 min. chůze od domu je stanice metra C – Střížkov a přímo před domem je autobusová zastávka.
V okolí je také dosti zeleně a dětských hřišť. V těsné blízkosti domu je dětské hřiště s přilehlým parkem asi 8 min. chůze od domu se nachází park Přátelství a obchodní centrum Jizerka. Pro sportovce je nedaleko Ďáblický park, velký sportovní areál i plavecký bazén.
Měsíční služby jsou 5 000 Kč včetně elektřiny, která se nepřepisuje. Byt je volný ihned k nastěhování . V pondělí 20.12. budou v dopoledních hodinách prohlíky bytu .

rent of a beautiful spacious 1 + kk (previously there was a layout of 2 + kk, currently the partition between the rooms is demolished) with a glazed loggia with a total area of 66.5 m2 (of which 4.5 m2 loggia). The apartment is located in a new building seven years old. 6 min. walk from the metro station C - Střížkov. Parking space is included in the rent, including internet.
The apartment consists of a bedroom and a common living room, kitchenette (kitchen with built-in appliances: refrigerator with freezer, induction hob, electric oven, microwave, dishwasher). Furthermore, from the entrance hall, pantry, separate toilet, bathroom with corner bath with screen and washing machine.
There are all civic amenities around the house. Right next to the house is a clinic, pharmacy, groceries, wine shop, etc., there are many other shops by the subway, 4 min. walk from the house is a kindergarten and elementary school and there are several other schools and kindergartens in the area.
Excellent public transport access, 6 min. walk from the house is the metro station C - Strizkov and right in front of the house is a bus stop. Ev. číslo: 23502.

Celkem: 18 000 Kč
ID inzerátu: 7828963
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 23502
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Makedonská, Praha, Střížkov, Praha 9
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 62 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: skelet
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: zařízeno
Lodžie: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí