nezadáno
ne

Prodej penzionu, 882 m2

Malenovice, okres Frýdek-Místek

24 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V malebné podhorské oblasti Beskyd v obci Malenovice Vám nabízíme ke koupi exkluzivní areál s restaurací, společenským sálem a ubytovacími prostory. To vše v krásném dřevěném a jedinečném stylu s prvky tradiční beskydské architektury.
Penzion a restaurace pod Borovou může být pro vaše hosty místem, kde se odmění gastronomickým zážitkem, místem relaxace na svých cestách a místem pro tradiční obřady jako jsou svatby, rodinné oslavy, křtiny, firemní akce, bankety, konference anebo jiná netradiční setkání. K dispozici je také venkovní terasa s výhledem na okolní krajinu a dětské hřiště pro ty nejmenší z nás.
Penzion a restaurace Pod Borovou byl postaven na místě původní restaurace manžely Buksovými v roce 2013 a je po celou dobu v provozu a ve výborném stavu. Areál je okamžitě připraven k užívání s již nasmlouvanými zakázkami na rok 2022. Skládá se ze dvou nadzemních podlaží. Celková podlahová plocha stavby činí 1485 m2. Zastavěná plocha objektu se rovná 882 m2. Součástí prodeje jsou také pozemky o celkové výměře 663 m2. Celoroční bezproblémový příjezd k penzionu je zajištěn po zpevněné obecní asfaltové komunikaci.
Specifikace a dispozice nemovitosti: konstrukci tvoří dřevo a kámen, střešní krytina je z pálených tašek, restaurace má kapacitu 50 míst s plně vybavenou kuchyní, společenský sál o kapacitě 200 míst, salónek má kapacitu 16 míst, 4 dvojlůžkové pokoje s možností přistýlky, maximálně 12 míst, každý pokoje má velikost 25 m2, terasa o kapacitě 50 míst, dětské hřiště, parkovací stání má 10 míst
Technické parametry:
- Čistička odpadních vod
- Spodní část objektu je řešena podlahovým topením
- Horní část je vytápěna klimatizací
- Plyn: 8 000 Kč/měs.
- Elektřina: 30 000 Kč/měs.
- Voda: 1 000 Kč/měs.
- Kolaudace proběhla v roce 2013

Tento moderní areál se nachází tam, kde je mnoho pěších a cyklistických tras propojující oblíbená turistická místa v této chráněné krajinné oblasti. Lysá hora, Smrk, Ondřejník, Satinské vodopády, přehrada Šance, ski areál Malenovice, Čeladná, Hukvaldy a Radhošť jsou ty nejznámější z nich.

Bližší informace rádi sdělíme osobně.

Zajímavost k nemovitosti: Na tomto místě bylo hostinství provozováno už od roku 1921. I vy můžete pokračovat v tradici tohoto místa a zároveň mu vdechnout svoji vlastní vizi.

Celkem: 24 000 000 Kč
ID inzerátu: 7828481
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9454/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Malenovice, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 882 m2
Obytná: 700 m2
Užitná: 700 m2
Zastavěná: 882 m2
Pozemku: 663 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí