nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 115 m2

Boženy Němcové, Starý Plzenec, okres Plzeň-město

4 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízím rodinný dům v krásné lokalitě Starého Plzence s výhledem na Rotundu sv. Petra a Pavla. Dům se nachází ve vilové čtvrti kousek od centra. Budoucí majitel si bude užívat krásu a klid okolní přírody, ale bude to mít také jen pár minut do Plzně. Autobusová zastávka je za rohem, vlaková 10 minut pěšky. V místě je ale kompletní základní občanská vybavenost.
Dům samotný je určen k celkové rekonstrukci. Pochází z 20. let, většími úpravami prošel na konci 60. a v 80. letech. Je částečně podsklepen. V přízemí domu je samostatný pokoj do ulice, velká kuchyň a koupelna s vanou, toaletou a vstup do sklepa. V podkroví domu je velkorysý samostatný pokoj s přístupem na balkón a nevyužitá půda, kde lze vestavět další pokoj.
Dům je nyní vytápěn elektrickými přímotopy a v kuchyni jsou kamna. Ohřev vody je řešen boilerem. Není v současné době napojen na veřejnou kanalizaci, na zahradě je jímka. Kanalizace je vedena před domem a lze se připojit. Plyn je veden v ulici Radyňská.
Na pozemku je zděná garáž s elektřinou o velikosti cca 23 m2. Za domem je dílna a bývalá prádelna a nabízí se přestavba na obytnou část nebo zázemí domu. Zahrada se vzrostlými stromy poskytuje dostatek soukromí.

Celkem: 4 990 000 Kč
ID inzerátu: 7818046
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9050/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Boženy Němcové, Starý Plzenec, okres Plzeň-město
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 115 m2
Obytná: 115 m2
Užitná: 115 m2
Zastavěná: 139 m2
Pozemku: 409 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální elektrické
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Lodžie: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí