nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 29 m2

Goldscheiderova, Plzeň, okres Plzeň-město

2 610 000 Kč

celkem

Ambiciózní novostavba bytového domu Garden House Bory přichází s pestrou nabídkou bydlení v žádané lokalitě v Plzni na Borech. Bytový dům Garden House Bory ve svých šesti nadzemních podlažích zahrnuje celkem 36 bytových jednotek o různých výměrách i dispozicích v rozsahu 1+kk až 4+kk.

Čtyři přízemní byty disponují vlastní oplocenou zahrádkou o rozloze od 26 do 180 m2. Poskytují tak dostatek místa i soukromí pro váš odpočinek, pěstování květin či hrátky vašich dětí, které budete mít stále na dohled.

Druhé až páté nadzemní podlaží nabízí sedm bytových jednotek, navržených ve stejné dispoziční úpravě. K vybraným bytům přísluší lodžie o příjemné rozloze od 2,3 do 6,1 m2 – vaše dokonalé zákoutí pro každodenní relax a posezení venku.

V posledním, hmotově ustupujícím podlaží jsou navrženy luxusní byty s rozsáhlou terasou o velkorysé výměře 31–68 m2, kde se můžete každý den těšit pohledem do korun stromů a uklidňující zeleně v okolí.

Zpracované digitální vizualizace, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy. Nelze je vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.

Veškeré informace včetně standardů najdete na webových stránkách projektu gardenhouse-bory

Celkem: 2 610 000 Kč
ID inzerátu: 7810887
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Goldscheiderova, Plzeň, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 29 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí