nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 133 m2

Pekařská, Opava, okres Opava

8 222 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

ŘADOVÝ DŮM 5KK (155,82m2) - typ "D" - REZIDENCE U JÍZDÁRNY
155,82 - celkem / 133,9 m2 - plocha domu / 22,43m2 - terasy a balkony
---
Tento moderní řadový dům je nabízen za cenu = 8.222.000,-Kč ve variantě ZÁKLAD.
Varianta STANDARD ( tj. koupelny , obklady, dlažby, podlahy a interiérové dveře) za cenu = ZÁKLAD + 550.000,-Kč.
-
LOKALITA U JÍZDÁRNY:
Lokalita U jízdárny se nachází v severní části města Opava a jedná se o komplexní developerský projekt spol. PASABL2016 s.r.o. Páteřní komunikace je napojena na ulici Pekařská a obsluhuje všechny nově vzniklé stavební parcely. V severní části lokality je navržen projekt Rezidence U Jízdárny, který sestává z pěti nadstandartních řadových domů, každý s vlastní zahradou. Urbanisticky komplex řadových domů dotváří koncept lokality, kdy hlavní myšlenkou je kombinace bydlení v rodinných domech, řadových domech a doplněné drobnou občanskou vybaveností, která výrazně zvyšuje kvalitu bydlení.
-
DOPRAVNÍ INFRASTRUKTURA A OBČANSKÁ VYBAVENOST:
Lokalita je napojena na ulici Pekařská, s velmi nízkou frekvencí provozu a zajišťuje rychlé automobilové spojení s centrem města Opava. Pro pěší je zde propojení v jižní části lokality do ulice Rolnická. V blízkosti je napojení na rychlostní přivaděč, což zajistí rychlé spojení do Ostravy, Krnova či Bruntálu. Realizací uvedeného napojení se nabízí kombinace bydlení v příjemném prostředí města Opavy a využití pracovních možností města Ostravy, Krnova či Bruntálu. Okolí nabízí potřebnou občanskou vybavenost a včetně drobných prodejen služeb.
-
ARCHITEKTURA:
Za návrhem rodinných řadových domů stojí architektonické studie Rudolf architects s.r.o., které s investorem spolupracovalo již při prvních návrzích nově vznikající lokality U Jízdárny. Díky ucelenému konceptu celé lokality navazuje objekt řadových domů na již vznikající zástavbu a svou hmotou a moderním architektonickým pojetím doplňuje celou strukturu lokality. Jednotlivé rodinné řadové domy jsou navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky moderní rodiny a kombinují výhody bydlení v bytě s přednostmi rodinného domu se zahradou. Objekty jsou řešeny ve vysokém standartu jak materiálově, dispozičně, tak i technologicky.
-
V balíčku služeb spojených s prodejem nemovitosti nabízíme také kompletní finanční servis pro případ financování hypotékou.

Celkem: 8 222 000 Kč
ID inzerátu: 7808278
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Pekařská, Opava, okres Opava
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: D
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 133 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí