nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 200 m2

Bystré, Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín

3 900 000 Kč

celkem

Naše realitní kancelář Century 21 Váš Realitní Partner Vám exkluzivně zprostředkuje prodej samostatně stojícího dvoupatrového rodinného domu, který stojí ve Frenštátě pod Radhoštěm, místní části Bystré, o zastavěné ploše 120 m2 s velkou obdélníkovou zahradou orientovanou na jihozápad s výhledem na Pustevny a Javorník, a to o celkové ploše 2038 m2. Na zahradě se nachází dvojgaráž s montážní jámou, dále dílna, kůlna a skleník. Dům je v původním, udržovaném stavu.

V přízemí domu se nachází vstupní chodba s komorou, dále prostorná kuchyň s krbem, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta s umyvadlem, 2 komory a prostor na uskladnění dřeva či uhlí. Druhým vchodem se z přízemí dostaneme do prostoru nádvoří, kde se nachází přímo naproti vchodu zděná dílna a kůlna. Točeným schodištěm se ocitneme v 2. patře, kde najdeme menší kuchyň (lze přebudovat na koupelnu), velký prostorný pokoj, ložnici a půdu. Dům je částečně podsklepen.

Vytápění domu je řešeno elektrickým kotlem či kotlem na tuhá paliva/dřevo/brikety. Ohřev vody je zajištěn elektrickými ohřívači. Elektřina původní. Plyn v domě zaveden není, nicméně plynová přípojka je přímo u domu a napojení je bez problémů možné. Voda je čerpána z vlastní studny, odpad a kanalizace je řešena septikem. Vodovodní přípojka se nachází přímo u domu a napojení je bez problémů možné. Střecha domu je plechová, okna původní dřevěná.

Pro dokonalou představu o dispozici domu doporučujeme shlédnout 3D sken domu, který naleznete na tomto odkazu: https://my.matterport.com/show/?m=1hy9rdekTHD&fbclid=IwAR1dMOGv_AF5lZuiHPG123BbgZtsA8QFDK12IqI5sL1KOonrMgbJSX2gHTs

Nádvoří s garážemi a dílnou disponuje okrasnými dřevinami, vzrostlými stromy a vytváří kolem domu hezké a příjemné prostředí. Za garážemi a dílnou se nachází druhá část pozemku, a to nádherná slunná zahrada o celkové ploše 1369 m2, která je orientovaná na jihozápad. Zahrada je pravidelného obdélníkového tvaru a má vlastní přístup z veřejné komunikace, podél které se nachází přípojky elektřiny a vody. Na zahradě je možnost stavby rodinného domu. Nabízí se tedy možnost pozemek částečně oddělit od domu a vybudovat samostatný stavební pozemek.

Dům se nachází na velmi hezkém a klidném místě s krásným výhledem na Beskydy a přitom pouhé 2,5 km od centra Frenštátu pod Radhoštěm a 1,5 km od nádraží. Díky bezprostřední blízkosti centra Frenštátu pod Radhoštěm je veškerá občanská vybavenost v dosahu. Doporučujeme osobní prohlídku! Financování můžeme zajistit přímo na míru Vašim požadavkům a potřebám.

V případě více zájemců o koupi si prodávající vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvyšší nabídce.

Celkem: 3 900 000 Kč
ID inzerátu: 7806965
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 133-12-027
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Bystré, Frenštát pod Radhoštěm, okres Nový Jičín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 200 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí