nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 43 m2

Na břehu, Praha, Vysočany, Praha 9

12 000 Kč

měsíčně , + poplatky + elektřina

IHNED K DISPOZICI
Exkluzivně Vám nabízíme byt 2+kk (43m2) situovaný v šestém patře panelového domu s výtahem, ulice Na Břehu ve Vysočanech. Byt sestává z předsíně kde je umístěna šatní skříň se zrcadlem, koupelny se sprchovým koutem, odděleného wc, ložnice a obývacího pokoje s kuchyní. Byt je orientován na jihozápad a náleží k němu sklepní kóje. Jedná se o výborně dostupnou lokalitu – pár minut od tramvajové zastávky a metra Vysočanská. Jedná se o velmi atraktivní a klidné bydlení s veškerým komfortem v nejbližším okolí (cyklostezky a zeleň hned vedle, také nákupní centrum Fénix, úřad městské části, poliklinika, lanové centrum, pošta).
Nájemné činí 12,000 Kč + 2,500 Kč měsíční zálohy na poplatky (mimo elektřinu a internet), kauce ve výši 14,500 Kč a provize realitní kanceláře 14,520 Kč.
Pozor, velkou výhodou pro potenciální nájemce je, že byt je v profesionální správě společnosti Bohemian Estates, jenž správu pro majitele tohoto bytu vykonává. Nájemci je k dispozici kontaktní osoba, která řeší veškeré záležitosti s nájmem spojené (údržba, platby nájemného, vyúčtování, dodatky, a pod.). Nájemci je tak zajištěno bezproblémové užívání bytu s kompletním servisem.

Celkem: 12 000 Kč
Poznámka k ceně: + poplatky + elektřina
ID inzerátu: 7806861
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N05648
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Na břehu, Praha, Vysočany, Praha 9
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk, Do 15000 Kč
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 43 m2
Obytná plocha: 43 m2
Užitná plocha: 43 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: panelový
Podlaží: 6. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Výtah: ano
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí