nezadáno
ne

Prodej penzionu, 886 m2

Uzeničky, okres Strakonice

19 900 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Včetně kompletních právních služeb a provize.

Hledáte krásné a zajímavé místo k odpočinku jako velkolepé letní sídlo? Nebo velmi zajímavou investiční příležitost s velkým potencionálem? Pokud ano, tak Vás rádi přivítáme na prohlídce této nemovitosti, která nabízí mnoho zajímavých možností a již při vstupu na Vás dýchne pozitivní atmosféra plná energie.

Součástí prodeje je hlavní budova skládající se ze dvou křídel, menší budova naproti, stodola, velmi prostorná budova s obrovským potenciálem a maringotka - to vše na 5000m2 velkém pozemku. Možné využívat přiléhající rybník, ve vlastnictví rybářství.
Nachází se v krajině Jihočeského kraje, obci Černívsko, nabízející krásnou přírodu, klid a skvělou dostupnost z Prahy, Plzně nebo Českých Budějovic. Nedaleko je město Blatná.

První zmínku o nemovitosti nalezneme již ve 14. století, kdy zde po staletí byl plně využívaný mlýn poháněný z vlastního rybníku a jehož historické originální kolo je zachováno v hlavní místnosti.

Hlavní budova tvořená dvěma křídly je rozdělena následovně:
- v přízemí jsou společné prostory, v nichž v jednom křídle naleznete víceúrovňový prostor 50 m2 s nepoškozeným mlýnským kolem a krbem. V prostorách za kavárnou je profesionálně vybavená kuchyně (zařízení součástí prodeje). Ve druhém křídle je prostor 71 m2, s klenutými stropy a dobrou akustikou (přizpůsobené na společné akce).
- v patrech obou křídel jsou dvou až pěti lůžkové pokoje. Ubytovací kapacita činí 42 lůžek, přičemž k dispozici je 10 toalet a 8 koupelen.
- samostatné studio s vlastní kuchyní a sociálním zařízením o dispozici 2kk

Další budovou na pozemku je původní stodola, u níž byla započata rekonstrukce. Zajímavý a již vypracovaný projekt zahrnující ubytovací prostory, který může být novému majiteli předán k dokončení.

Celý objekt prošel nákladnou a promyšlenou rekonstrukcí, při které se kladl důraz na ponechání původních prvků a vzniklo nové rekreační a vzdělávací centrum, s možností ubytování.
K relaxaci můžete využít zahradu o rozloze 5 000 m2. Řadu aktivit nabízí rybník o který nemusí majitelé pečovat (starají se rybáři), jehož hráz je opatřena lavičkami a okolí upraveno pro příjemné procházky.
V posledním patře hlavní budovy je krásný výhled okolní přírodu. Přes zimu můžete využít zimní zahradu s výhledem do zeleně.

Vytápění je elektrickým kotlem, který zajišťuje i ohřev vody. Na vodu slouží dvě vlastní studny. Dále je zde čtyřkomorový septik s čističkou.


Další informace či více fotografií je na vyžádání.

Budu se těšit na Vaše dotazy a případné setkání!

Celkem: 19 900 000 Kč
ID inzerátu: 7806611
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH141292
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Uzeničky, okres Strakonice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 886 m2
Obytná: 886 m2
Užitná: 886 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: přízemí
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí