nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 250 m2

Žižkova, Nýrsko, okres Klatovy

5 950 000 Kč

celkem

Nýrsko je bránou Šumavy, říká se. A právě zde, v klidné části obce ne řece Úhlavě, odkud je přímý pohled na Šumavské kopce, přibližně deset kilometrů od hranic s Německem, nabízíme k prodeji krajní řadový dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami. Rodinný dům stojí nedaleko centra města již zmíněného Nýrska, právě tak daleko, aby nabídl klid a pohodu jako rekreační nemovitost a zároveň poskytl pohodlí infrastruktury a občanské vybavenosti.
Dům byl vystaven v 50. letech minulého století a leží na pozemku o velikosti 322m2, kde také najdeme samostatnou garáž a kůlnu/dílnu. Dispozičně je členěn na dvě samostatné bytové jednotky s vlastními vchody, kdy v přízemí je v současnosti byt 3+kk s terasou a v 1. patře 3+1 se zasklenou lodžií. Rozlehlý půdní prostor ještě vybízí k realizaci dalších obytných místností či další bytové jednotky.
Do domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě; okna a střecha jsou měněna.
Dům lze v současné podobě užívat bez výrazných nutných investic, avšak jeho poloha a potenciál si zaslouží rekonstrukci a úpravy.

Hlavní devizou této nemovitosti je rozhodně samotné místo a lokalita v Pošumaví. Krásná turistická oblast v pohraničí, kde si najdou své milovníci letních i zimních sportů (lyžařské středisko je několik málo minut), pěší či cykloturistiky, kultury, aktivního odpočinku či snad jen klidné relaxace.
Nabízí se i obchodní potenciál domu, a to právě z důvodu blízkosti hranic a již zmíněného lyžařského střediska.
Pro bližší informace a domluvení si prohlídky, kontaktujte, prosím, makléře.

Celkem: 5 950 000 Kč
ID inzerátu: 7805976
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Žižkova, Nýrsko, okres Klatovy
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 250 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí