nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 47 m2

Praha, Hloubětín, Praha 9

16 900 Kč

měsíčně , + zálohy na služby 2400,- + el. na nájemce

Nový a útulně zařízený byt (47 m2) s terasou (5,2 m2) už čeká na svého prvního obyvatele.

Finská čtvrť v Hloubětíně, neboli Suomi Hloubětín, to je bydlení promyšlené do posledního detailu. Ať už jde o architektonické provedení pyšnící se energetickým štítkem kategorie B, bezpečnostní prvky, použité materiály nebo zasazení projektu do krajiny.

Necelé 2 minuty chůze dělí obyvatele domu právě dokončené etapy Salo od tramvajové zastávky. Tramvaje tu staví každou chvilku a bez ohledu na dopravní situaci na silnicích vás za 3 minuty dovezou na metro Kolbenova. Cesta do centra Prahy tak trvá od domovních dveří pouhých 20 minut. Na stanici metra dojdete pohodlně i pěšky. Jezdíte-li autem, oceníte nejen rychlé napojení na městský okruh, ale především parkovací stání v suterénu domu, které je součástí nájmu stejně jako samostatný vlastní sklep. Příjemná dřevěná podlaha v bytě a vysokorychlostní optický internet se postarají o každodenní komfort.

Zdejší nová čtvrť dokáže nabídnout zázemí i ve dnech, kdy z domova nemusíte nebo nechcete. V provozu je pizzerie, kavárna, brzy budou otevřené potraviny a další komerční prostory. A do přírody to budete mít ještě blíž než do města. Podél říčky Rokytky objevíte nečekaná přírodní zákoutí. Modrá turistická značka vás provede parkem Zahrádky, jehož součástí je fitness cesta a fitness louka.

A pokud se rozhodnete lenošit, proč ne na kryté terase? V takovém případě doporučuji sáhnout po některé z knih Miky Waltariho, jehož jméno ulice nese.

Zavolejte a přijďte se podívat na nové moderní bydlení ve skandinávském stylu, které má vše, co k spokojenému životu v metropoli 21. století potřebujete a uvítáte.

Celkem: 16 900 Kč
Poznámka k ceně: + zálohy na služby 2400,- + el. na nájemce
ID inzerátu: 7805892
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Praha, Hloubětín, Praha 9
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 20000 Kč, 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 47 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 8
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Terasa: ano
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí