nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 168 m2

Tyršova, Okříšky, okres Třebíč

3 190 000 Kč

celkem , Majitel si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce., včetně DPH, včetně provize

Nedaleko nádraží a sportoviště v obci Okříšky vzdálené pouhých 10 km od města Třebíč Vám nabízíme podsklepený rodinný dům s garáží a zahradou.

Celý rodinný dům procházel postupnými stavebními úpravami, a tak nabízí možnost okamžitého vlastního bydlení. Je příjemně rozdělen na dvě patra, kdy ve spodní části se nachází prostorná kuchyň a samostatný pokoj využívaný jako ložnice. Nespornou výhodou jsou dvě koupelny, kdy především koupelna s vanou v horní částni rodinného domu přímo vybízí k relaxaci.

Vytápění je řešeno plynovými kamny, kdy nemovitost je připojena k veškerým IS.

Dostatek úložného prostoru nabízí prostorný sklep, který zabírá celou zastavěnou plochu nemovitosti a je průchozí do bytné části.

Garáž ( 24 m2 ) využívaná aktuálně jako dílna a pohodlné podélné parkoviště u nedalekého sportoviště Vám zaručí bezproblémové zaparkování. Menší a přesto útulná zahrádka Vám poskytne dostatek soukromí při ranní kávě nebo večerním posezení s přáteli.

Městys Okříšky má dobrou občanskou vybavenost, děti mohou docházet do mateřské školy, na základní školu I. a II. stupně. Nachází se zde zdravotní středisko, obvodní lékaři, dětská lékařka, stomatologická ordinace, rehabilitace a lékárna. Z další občanské vybavenosti je zde rovněž stanice Policie ČR, bankomat České spořitelny a pošta.

Pro využití volného času je k dispozici sokolovna, tělocvična ZŠ, travnaté fotbalové hřiště, víceúčelové sportovní hřiště s umělým povrchem, tenisové kurty, hokejové kluziště, sportovní střelnice, rybník Pilný se zázemím pro rekreaci a 4 dětská hřiště. Kulturní vyžití v městysi nabízí knihovna, různé zájmové spolky a sportovní organizace.


Pro více informací mě neváhejte kontaktovat! S financováním nemovitosti Vám rádi pomohou naši specialisté na hypoteční úvěry. Budeme se na Vás těšit na prohlídce!

Celkem: 3 190 000 Kč
ID inzerátu: 7805018
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Tyršova, Okříšky, okres Třebíč
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 168 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Rohový
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí