nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 180 m2

Nedvědice, okres Brno-venkov

12 900 000 Kč

celkem , cena k jednání

Okr Brno-venkov. Nabízíme k prodeji Loosovu vilu se zahradou, postavenou roku 1900 v malebném městečku Nedvědice. Podsklepený, samostatný dům je napojen na veškeré sítě, a je v dobrém technické stavu.Vila se nachází 900 metrů od hradu Pernštejn v údolí říčky Nedvědičky. Vilu si nechala postavit matka Adolfa Loose - slavného architekta.
Dům je napojen na elektřinu, plyn, kanalizaci a vlastní studnu s rozvodem vody, vodovodní přípojka obecního vodovodu je před domem. Vytápění je řešeno plynovým kotlem nebo krbem s rozvodem tepla do radiátorů, přístavba má samostatný plynový kotel.
Jedná se o přízemní stavbu s červeným keramickým obkladem, připomínajícím režné zdivo. Jsou zde použity i prvky s Nedvědickým mramorem, výrazné orámování oken a plastické vyznačení zdiva. Jde o architektonicky cennou stavbu bez ochrany památkového úřadu.
Celý pozemek je oplocen, na udržované zahradě se nachází skleník přístupný z obytné přístavby domu, bazén zapuštěný do země, posezení s grilem a obytným prostorem, ohniště s udírnou, sklep, dřevník, ovocné stromy, záhonky, les.

Nedvědice je městys v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Hornosvratecké vrchovině, v přírodním parku Svratecká hornatina, přibližně 14 kilometrů severozápadně od Tišnova. Součástí městyse je také osada Pernštejn. V obci je základní občanská vybavenost, potraviny, restaurace, lékař, pošta, obecní úřad, vlaková a autobusová zastávka, sokolovna, hřiště, kostel, základní a mateřská škola.

Další informace k nemovitosti najdete na stránkách loosova-vila-nedvedice.cz

U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Průkaz energetické náročnosti budovy: G
Skupina energetické náročnosti může být změněna po přepracování průkazu.

Celkem: 12 900 000 Kč
ID inzerátu: 7804805
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N18781
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Nedvědice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 180 m2
Užitná plocha: 180 m2
Zastavěná plocha: 241 m2
Plocha pozemku: 2473 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 5
Sklep: ano
Balkon: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí