nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 390 m2

Ostrava, Slezská Ostrava, okres Ostrava-město

5 000 000 Kč

celkem

Hledáte bydlení v Ostravě, ale s dostatkem soukromí? Rodinný dům, který Vám chci nabídnout se nachází v okrajové části Slezské Ostravy, s výbornou dostupností do centra. Svým umístěním mimo obytné centrum nabízí bydlení s minimem sousedů, avšak dostupnost všech služeb je výborná.

Nyní bych Vám ráda nabídla dům, který je svou polohou vhodný především k bydlení ale může nabídnou zázemí i pro drobnější podnikatelskou činnost.

Dům bude potřebovat rekonstrukci hlavně střechy, která byla z menší části zasažená požárem ale i dalších prostor přímo pod touto částí střechy. Dům je zděný, velmi prostorný. Nabízí 3 nadzemní podlaží a sklepní prostory. Střecha domu je sedlová s plechovým krytím. Vytápění domu je kotlem na tuhá paliva. Dům je napojen na vodovod, odpady jsou svedeny do septiku. Přívod elektřiny do domu nabízí kromě 230 V také 400 V. Příjem televizního signálu zajišťuje satelit od poskytovatele O2. Příjezd k domu je po obecní komunikaci a parkování hned pro několik aut je možné před domem. U domu je vzrostlá okrasná zahrada s pergolou a kůlnou a zastřešeným stáním pro více aut. Příjezd k domu je po obecní komunikaci. V dosahu domu jsou všechny služby občanské vybavenosti v nedalekém centru a také spojení na vlak, autobus, MHD.

Celkem: 5 000 000 Kč
ID inzerátu: 7803973
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Ostrava, Slezská Ostrava, okres Ostrava-město
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná plocha: 390 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí