nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 100 m2

Baška, okres Frýdek-Místek

6 790 000 Kč

celkem

Baška – jedna z nejvyhledávanějších lokalit v okolí Frýdku-Místku. Není se čemu divit, je tady nádherně. A přesně zde mám pro Vás tento jedinečný rodinný dům, který momentálně čeká na svého nového majitele. Budete jím právě Vy?

Dispozičně je dům řešený jako 4+kk spolu s možností využití podkroví o ploše cca 40 m2, kde se vybízí prostor nejen například pro dětskou hernu, pracovnu a nebo třeba trucovnu :-) K tomu tak akorát velká zahrada, samostatná dvojgaráž a prostorná terasa pro letní posezení a grilování. A ten klid... Slyšíte? :-)

Dům byl kolaudován v prosinci roku 2017, takže se jedná o novostavbu. Je připojen k obecnímu vodovodu i kanalizaci. Plyn je na hranici pozemku, ale do domu zatím přiveden není. Vytápět můžete jak elektrickým kotlem, tak i krbem se zadním plněním z technické místnosti, což přijde vhod nejen za chladných zimních večerů. Nabízí se také možnost připojení na solární panely. Příjezd k domu je po obecní a poté po soukromé cestě, kterou budete vlastnit společně se sousedy. Samozřejmostí jsou i nízké měsíční náklady, které jsou i díky nízké energetické náročnosti budovy - C.

Pokud hledáte právě takovýto dům, který nabízí opravdu hodně životního prostoru a navíc je v klidné lokalitě pod horami, zavolejte mi a půjdeme se sem společně podívat. A pospěšte si, troufám si říct, že na svého nového majitele dlouho čekat nebude. Budu se na Vás těšit.

Celkem: 6 790 000 Kč
ID inzerátu: 7803958
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Baška, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 100 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí