nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 70 m2

Určice, okres Prostějov

2 170 000 Kč

celkem , Cena včetně provize a právních služeb

Nabízíme k prodeji rodinný dům se sedlovou střechou a s obytným přízemím dispozicí 2+1 - 65 m2. Je možno rozšířit na 4+1 s využitím na 96-111 m2 obytného prostoru v přízemí. Využití podkroví pro bytové potřeby by bylo finančně náročnější. Dům prošel před 10 lety rekonstrukcí. Zpevnění krovu, výměna střešní krytiny, oken a vstupních bezpečnostních dveří, nová elektřina, voda, kanalizace, nerezový komín a ve dvou pokojích je nová betonová podlaha. Koupelna také, ale má snížený strop, který by šel zvýšit. Z pravé strany domu je kotelna se skladem a z levé strany je původní průjezd do zahrady částečně upraven na garáž. Přímý soused pouze z jedné strany. Zastavěná plocha a nádvoří 316 m2 a zahrada 160 m2. Dům připojen na veškeré sítě včetně plynu, na hranici pozemku se sousedem je také studna. Topení zajišťuje elektrický kotel. Na pozemku je vhodný prostor k vybudování stání pro dvě auta. Dům si však žádá úpravy, například nové omítky nebo vytapetovat, vyměnit kuchyňskou linku a podlahu v jednom pokoji, vyměnit troje vnitřní dveře. Do budoucna je vhodné udělat izolaci proti vlhkosti. Výborné k využití sídla firmy či podnikání. Vhodné k investici k pronájmu.
Řadový rodinný dům je situovaný v centru obce, 6 km od Prostějova a 5 km od D1. V obci je škola, školka, lékař a další občanská vybavenost.
Energetický štítek není k dispozici, uvádíme třídu G. Dům je vytápěn elektrickým kotlem, lze napojit na plyn nebo kotel na tuhá paliva. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 2 170 000 Kč
ID inzerátu: 7803957
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5662
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Určice, okres Prostějov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 70 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí