nezadáno
ne

Pronájem chaty v atraktivní lokalitě Horní Lomná, chata v Horní Lomné

Horní Lomná, okres Frýdek-Místek

10 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exluzivní pronájem rekreační chaty v luxusní lokalitě Horní Lomná. Exkluzivně nabízíme k pronájmu rekreační chatu v Horní Lomné.
Dřevěná chatka je k dispozici pro 4 osoby za 10000 Kč měsíčně + el.energie, voda.V chatce je kuchyňka, WC, sprchovací kout, dále obývací pokoj, v patře je velká ložnice.
Celková obytná plocha cca 50 m2.
Vytápění a ohřev vody je tak zajištěn elektrickým vytápěním. Topení může být krbem.
Horní Lomná je malebná obec, která spolu s Dolní Lomnou tvoří jedno z nejdelších (13 km) a nejhezčích údolí v Beskydech. Je vyhledávanou rekreační oblastí. V blízkém okolí leží Velký Polom, Slavíč, Visaláje. Lze dojít na Lysou horu, vrch Javorový, po Č-S hranici na hraniční přechod Konečná a pokračovat až do Bílých Karpat. V zimě jsou v provozu dva lyžařské areály a k dispozici je i spousta hřebenových tras pro běžkaře. V obci je několik bazénů, restaurací, obchodů. Jedná se o lukrativní, luxusní lokalitu. Zařízení se nachází u cesty na Horní Lomnou, kde je neustálý pohyb turistů a cyklistů. Večery můžete trávit venku u ohně, nebo si hrát s dětmi na přilehlém hřišti, které rovněž patří k prodávanému celku, zajímavostí je, že pozemek sousedí s řekou Lomňankou. U pozemku je i splav, který je velmi využíván ke koupání v létě turisty. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 10 000 Kč
ID inzerátu: 7799414
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0223
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Horní Lomná, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 50 m2
Zastavěná: 60 m2
typ: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Řadový

Kontakt na prodejce nemovitostí