nezadáno
ne

Prodej vily, 250 m2

Velenice, okres Česká Lípa

13 500 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji polosamotu, zcela soběstačnou, o rozloze cca 2ha, v klidné lokalitě obce Velenice s krásným výhledem, dojezd do České Lípy 15 min. Je zde stavební povolení na 3 budovy v pasivním standardu.
Pozemek je hlídaný kamerovým systémem, celkově oplocený s dvěma elektrickými branami na dálkové ovládání, dvěma brankami na každé straně pozemku a jednou mechanicky otvíranou branou.
K prodeji je nízkoenergetický dům 5+kk + dvojgaráž o zastavěné ploše 250m2. 190m2 obytné prostory, 60m2 garáž pro dvě by tři auta s dílnou. Dům je před dokončením. V domě jsou 2 koupelny, 3x wc, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, 4 pokoje. Zde je z 50% hotova inteligentní elektroinstalace, rozvody vody a kanalizace z 99%, z 90% vnitřní omítky, z 60% podlahy.
Dům má plechovou střechu LINDAB (falcovaná plechová krytina), dřevohliníková okna s trojskly. Celý pozemek zasíťován silovou funkční elektřinou, datovými kabely, kanalizací splaškovou i dešťovou včetně rozvodů pitné a užitkové vody (jímka na užitkovou vodu 120m3). Na pozemku vlastní 54m hluboký vrt s funkční vodárnou. Internetové připojení s Wifi a kamerovým dohledem taktéž funkční.
Dům bude elektricky dotovat již postavená funkční fotovoltaická elektrárna o výkonu 20kW. (FVE není součástí ceny, ale bude zachována k bezplatnému využívání energie z ní získané.) Na pozemku je taktéž velký sklep a původní menší stavba. Prosíme jen vážné zájemce.

Celkem: 13 500 000 Kč
ID inzerátu: 7779825
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Velenice, okres Česká Lípa
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 250 m2
Užitná plocha: 250 m2
Zastavěná plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 20000 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: Příměstská doprava, Auto
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí