nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 56 m2

Žateckých, Praha, Nusle, Praha 4

13 000 Kč

měsíčně , + poplatky 4 000 Kč za kompletní služby (voda, plyn, elektřina, internet, služby související se společnými částmi domu – úklid, elektřina, odpad). Je možno se dohodnout i na tom, že si energie bude nájemník hradit sám a o to budou poplatky nižší.

Nabízíme k pronájmu příjemný světlý byt o dispozicích 2+1+komora ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu v postranní klidné ulici: Praha 4-Nusle, ul. Žateckých. Byt o celkové ploše 56 m2 sestává ze dvou neprůchozích pokojů, kuchyně, koupelny s vanou, samostatného WC, předsíně a komory. V bytě proběhla částečná rekonstrukce v roce 2013 (nové podlahy, výměna pracovní desky na kuchyňské lince, dřezu a baterie v kuchyni a koupelně, výměna el. jističů a některých zásuvek, rekonstrukce plynového potrubí, výměna bojleru v koupelně a zavedení vody do předsíně, kde je nyní další umyvadlo). Vytápění bytu je plynovými kamny zn. Gamat, ohřev vody el. bojlerem a v kuchyni el. průtokovým ohřívačem. Byt se pronajímá zařízený, v kuchyni je kuchyňská linka, nový elektrický indukční vařič včetně sady nádobí, lednice, digestoř, varná konvice. Koupelna je vybavena úplně novou pračkou Zanussi. Zařízení a nábytek po dohodě možno buď ponechat nebo odvézt. V bytě byl v r. 2020 instalován nový el. jistič a interkom k otvírání domovních dveří z bytu.
Byt je velmi příjemný a tichý, přestože se nachází v širším centru Prahy. Okna jsou orientována na JV do klidné ulice (pokoj 5x5 m) a na SZ do udržované zahrady (pokoj 5x3 m). Veškerá občanská vybavenost v místě, vynikající dopravní dostupnost, parkování před domem-fialová zóna.
Nájemní smlouva na 1 rok s možností následného prodlužování.
Pro více informací a sjednání prohlídky volejte makléřce

I offer for rent a pleasant bright apartment in Prague with a layout of 2+1+storage room on the raised ground floor of a brick apartment building on a quiet side street: Praha 4-Nusle, Žateckých. The apartment with a total area of 56 m2 consists of two separate rooms, kitchen, bathroom with ta bathtub, separate toilet, hall, and pantry. The apartment was partially renovated in 2013 (new floors, replacement of the worktop in the kitchen, sink and faucets in the kitchen and bathroom, replacement of electrical circuit breakers, reconstruction of gas pipes, replacement of the boiler in the bathroom and installation of water into the hall, where is now another sink). The apartment is heated by a gas heater brand Gamat, water heating by electric boiler and in the kitchen by electric heater. The apartment is furnished, the kitchen has a kitchen unit, electric induction cooker including a set of dishes, refrigerator, hood, kettle. Equipment and furniture can be either left or taken away upon agreement.
The apartment is genuinely nice and quiet, although located in the wider centre of Prague. The windows are oriented to the SE to a quiet street (room 5x5 m) and NW to the maintained garden (room 5x3 m). All civic amenities in place, excellent transport links, parking in front of the house - purple zone.
Lease agreement for 1 year with the possibility of subsequent extension. Available from mid-January 2021.

Celkem: 13 000 Kč
Poznámka k ceně: + poplatky 4 000 kč za kompletní služby (voda, plyn, elektřina, internet, služby související se společnými částmi domu – úklid, elektřina, odpad). je možno se dohodnout i na tom, že si energie bude nájemník hradit sám a o to budou poplatky nižší.
ID inzerátu: 7756039
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N2014093
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Žateckých, Praha, Nusle, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+1, Do 15000 Kč
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 56 m2
Obytná plocha: 56 m2
Užitná plocha: 56 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: zvýšené přízemí
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí