nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 138 m2

Zářečí, Bechyně, okres Tábor

5 139 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Cena je včetně veškerého právního servisu, služeb RK.

Nabízíme dvougenerační bytovou jednotku 4+2kk v 2.NP o celkové výměře 138,94 m2 se sklepem a společným dvorem 77 m2 v nově vystavěném domě v Bechyni – Zářečí. Stavba se nachází v krásném, klidném prostředí s jedinečnou atmosférou a malebným výhledem na zámek a řeku. Architektura tohoto domu je inspirována původní selskou stavbou, kterou dům nahradil.

Levá strana nabízí 2+kk (vlastní kuchyně a koupelna) o celkové výměře 70,99 m2 a pravá strana 2+kk (vlastní kuchyně a koupelna) o celkové výměře 67,84 m2. K bytu patří dva sklepy v 1.NP.

V nemovitosti jsou k dispozici celkem 3 bytové jednotky, které k užívání sdílejí příjemný dvorek a původní klenutý sklep.

Součástí vybavení je zdroj tepla (elektrokotel), který bude umístěn v technické místnosti samostatně v každém bytě. Prostory (WC, koupelny, chodby) budou vybaveny pevnými svítidly umístěnými na stěnách nebo stropu a běžným počtem zásuvek. V kuchyni budou připraveny zásuvky pro myčku, troubu, varnou desku a ostatní kuchyňské spotřebiče.

Vodovodní potrubí v prostoru kuchyňské linky je zakončeno příslušnými rohovými ventily pro dřez a myčku, taktéž v koupelnách a technických místnostech.

Součástí vybavení je telefonní linka a u každé zásuvky TV je i vývod na Internet. Kuchyňská linka není součástí vybavení bytů.

Termín dokončení předání je plánován na 10/2021. Jednotlivé bytové jednotky, nebytové prostory a společné části budou vymezeny dle zákona na základě prohlášení vlastníka.

Způsob financování, možnosti záměny standardů vybavení za prvky dle vašeho výběru, více informací a standardizaci vybavení s vámi projdu při osobním setkání, nebo zašlu na požádání. Třída energetické náročnosti budovy: C - Úsporná dle vyhlášky č.78/2013 Sb.. Energetická náročnost budovy: 136 kWh/m2 za rok.

Celkem: 5 139 000 Kč
ID inzerátu: 7752163
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 299454
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Zářečí, Bechyně, okres Tábor
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 138 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Sklep: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí