nezadáno
ne

Pronájem restaurace, 404 m2

náměstí Krále Vladislava, Velvary, okres Kladno

23 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Pronájem prostor bývalé restaurace prostor je možný využít na cokoli jiného kanceláře, sklady, provozovny, cokoli. O celkové ploše 190m2, kuchyně, výčep, jídelna, přípravna, skladový prostor, možné i bydlení na náměstí Krále Vladislava ve Velvarech.
Kuchyňský prostor je plně vybavený, prostor jídelny je plně vybavený dle fotografií, prostor restaurace je k dispozici s veškerým vybavením, chladícími pulty, stoly a vším vybavením dle dohody smluvních stran. (možné pronajmout i vyklizené)
K dispozici 1x toaleta pro zaměstnance, 2x toaleta pro hosty. K vytápění slouží plynový kotel. Možno provozovat jakýkoli sortiment restaurace dle potřeby klienta. K dispozici i bydlení v 1. patře pro provozovatele i pro návštěvníky. Dle potřeby možné pronajmout i prostor pensionu(5. pokojů) k restauraci. Parkování ve dvoře pro 2. auta.
Nájemné 25.000,-Kč, cena energií, celkem cca +15.000 energie, plyn, elektřina voda, vratná kauce 25.000,-Kč, + provize zprostředkovateli Třída energetické náročnosti budovy: C - Úsporná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 23 000 Kč
ID inzerátu: 7743211
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 15500
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: náměstí Krále Vladislava, Velvary, okres Kladno
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 404 m2
Zastavěná: 1655 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí