nezadáno
ne

Prodej chaty, Rounek

Vyskytná nad Jihlavou, Rounek, okres Jihlava

1 300 000 Kč

celkem , včetně provize a právních služeb

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej moderní zděné chaty s vlastním pozemkem v zahrádkářské kolonii na jihovýchodním svahu Rounku. Vnitřní dispozice zděné a částečně podsklepené stavby je 2+1. Chata v nedávné době prošla rozsáhlou a hlavně povedenou rekonstrukcí. Plovoucí podlahy, kuchyňská linka, plastová okna i dveře. V přízemí je vstupní místností kuchyň, na ni navazuje obývací pokoj se schody do podkrovní části. Vytápění zajišťují nová kamna na tuhá paliva. Zastavěnou plochu je možné dle územního plánu rozšířit až na 50 m2.
Na pozemku o celkové výměře 468 m2 se nachází dřevěná a vydlážděná pergola se zahradním nábytkem, kůlna na nářadí a mobilní dřevěný domek na betonových základech s jímkou, který slouží jako suché WC. K chatě ani zahradě zatím není přivedena voda. Kousek od ní je ovšem veřejná studánka.
Rounek platí díky své vyvýšené poloze v kopcovité krajině za vyhledávanou lokalitu. Jedná se o ideální místo pro aktivní a pasivní odpočinek. Krajské město Jihlava vzdáleno pouhých 5 kilometrů a 7 minut jízdy autem.

Celkem: 1 300 000 Kč
ID inzerátu: 7736362
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Vyskytná nad Jihlavou, Rounek, okres Jihlava
Kategorie: Chaty a chalupy
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 42 m2
Zastavěná plocha: 29 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí