nezadáno
ne

Prodej novostavby

okres Zlín

17 850 000 Kč

celkem

Energeticky velmi úsporná cihlová novostavba s variabilním dispozičním řešením, kvalitními materiály a slunnou, pečlivě udržovanou zahradou s bazénem se slanou vodou stojí ve vilové čtvrti Zlínské Paseky.

V přízemí se nachází garáže pro 3 vozy, technická místnost pro bazénovou technologii, vstupní chodba do domu s vestavěnými skříněmi (bezpečnostní dveře), kotelna (kondenzační plynový kotel Wiessmann), prádelna (pračka, sušička), koupelna (sprchový kout, toaleta, umyvadlo, elektr. otopný žebřík), pokoj pro hosty, šatna. V 1. patře se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka Lošák s vestavěnými spotřebiči), ložnice, 2x dětský pokoj, koupelna rodičů (sprchový kout, dvojumyvadlo, toaleta, elektr. otopný žebřík), koupelna dětí (vana, umyvadlo, toaleta, elektr. otopný žebřík).

Dům s množstvím úložných prostor byl vybudován za použití kvalitních materiálů a je vybaven špičkovými spotřebiči. Podlahovou krytinu tvoří vinyl a dlažba, v technických místnostech a garážích epoxidové podlahy. Kompletně všechny okna jsou osazeny elektrickými hliníkovými žaluziemi (motor Sonfy). Okrasná zahrada (protierozní výsadba). Venkovní bazén se slanou vodou, bazénová technologie solinátor (bezúdržbová), hliníková konstrukce krytí bazénu. 2x garážová vrata Hörmann + vjezdová brána Hörmann. Parkování na pozemku.

Vilová čtvrť se rozkládá v části Zlínské Paseky. V krátké dojezdové vzdálenosti mateřská a základní škola a další služby, do centra města 5 minut autem, v dosahu zastávka MHD.

Užitná plocha 261 m2, obytná plocha 196 m2, zastavěná plocha 154 m2, pozemek 1033 m2.

PENB B

Celkem: 17 850 000 Kč
ID inzerátu: 7727913
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: okres Zlín
Kategorie: Novostavby
Podkategorie: Domy
Energetický štítek: B

Kontakt na prodejce nemovitostí