nezadáno
ne

Prodej, chata a pozemek k rekreaci 5000 m2, Havlovice u Domažlic

Domažlice, Havlovice, okres Domažlice

3 000 000 Kč

celkem

Naše společnost Vám nabízí ke koupi rovinatý a udržovaný pozemek k rekreaci. Na pozemku se nachází rybníček, který je možné využívat k chovu ryb, a chata, která je v současné době využívána jako sklad.
Chatu, která je elektrifikovaná, je možné využívat jako rekreační objekt tak, jak je, nebo přestavět a využívat i celoročně - vzhledem k aktuálně platnému územnímu plánu je třeba tuto stavbu udržovat ve stávajícím povoleném rozsahu (zastavitelná plocha 58 m2). Na hranici pozemku vede vodovodní řad a kanalizace. Dále je na hranici pozemku i silný vrt s dostatkem vody.
Pozemek je v současné době v územním plánu evidován jako plocha občanského vybavení - tělovýchovná a sportovní zařízení s převažujícím účelem: umístění tělovýchovných a sportovních zařízení. Pokud by byl ze strany budoucího majitele zájem pozemek využívat jako plochu pro rodinné bydlení nebo rozšiřovat rekreační objekt, je třeba žádat o změnu územního plánu. Více informací o možném využití a územním plánu podá při telefonické domluvě makléř.
Pozemek je v současné době součástí větší parcely. V případě zájmu o koupi, současný majitel zajistí oddělení cca 5 000 m2 - pozemku, který je znázorněn na fotografiích.
Doporučujeme prohlídku!

Celkem: 3 000 000 Kč
ID inzerátu: 7726814
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 183688
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Domažlice, Havlovice, okres Domažlice
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Obytná plocha: 55 m2
Užitná plocha: 55 m2
Zastavěná plocha: 58 m2
Plocha pozemku: 5000 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: dřevostavba
Zařízení: zařízeno
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí