nezadáno
ne

prodej dvou bytových (rodinných) domů s velkým pozemkem 3600 m2 ve Slezské Ostravě

Betonářská, Ostrava, Muglinov, okres Ostrava-město

6 500 000 Kč

celkem , včetně provize RK

Reality 11 Vám zprostředkují prodej dvou bytových (rodinných) domů s velkým pozemkem 3600 m2 se zapuštěným bazénem a venkovní vířivou vanou, s velkou upravenou příjezdovou a parkovací plochou zámkovou dlažbou a velkou terasou s venkovním krbem a hospodářskou budovou. Usedlost je umístěna v lukrativní lokalitě kousek od centra Ostravy s výtečnou dostupností na kompletní městskou infrastrukturu i na dálnici D1. Nabízí se její komerční využití pro bydlení, ubytování nebo jako sídlo firmy. Za novým domem je pozemek cca 800 m2, zatím nevyužívaný, vhodný ke stavbě malé haly, velkého parkoviště apod.
Větší dům je kompletně zrekonstruovaný se 440 m2 užitné plochy + suterén a úplně nově postavený druhý samostatný dům má 220 m2, spojené jsou klidovou zónou terasy, bazénu a dlážděné přístupové cesty s parkovištěm.
Větší dům byl zrekonstruován v r. 2005, má dispozici 5 + 1 s 2 koupelnami a WC, dvě verandy. V samostatném přízemí je velký obývací pokoj, kuchyň, koupelna a WC, v patře 4 samostatné pokoje, balkón, šatna, koupelna a WC, 2 verandy. Dům je celý podsklepený, je zde umístěna kotelna na tuhá paliva a alternativní elektrický kotel, prádelna, koupelna, šatna, sklad, posilovna, garáž. Nový dům z r. 2012 má dispozici 4+1 s koupelnou a WC, v přízemí obývák, kuchyň, koupelna a WC, v patře 3 samostatné pokoje. Je částečně podsklepený, v suterénu je kotelna s kotlem na el. energii.
Majitel oba domy postavil pro sebe a svou rodinu, Při stavbě domu jsou použity jen kvalitní materiály, spotřebiče a zařizovací předměty vysoké úrovně, jejich výborný stav nepotřebuje žádné další investice a snižuje nutnost oprav po dlouhou dobu. Prvotní mouchy novostavby jsou už vychytány, takže oceníte i funkčnost a praktičnost celé usedlosti.
Nemovitosti jsou napojeny na všechny inženýrské sítě, jsou právně čisté. Jestliže právě Vás tato nabídka zaujala, rád Vám usedlostí provedu a zároveň Vám poskytnu konzultaci o možnostech financování této nemovitosti. Ev. číslo: 20611.

Celkem: 6 500 000 Kč
ID inzerátu: 7714435
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 20611
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Betonářská, Ostrava, Muglinov, okres Ostrava-město
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 660 m2
Zastavěná plocha: 397 m2
Plocha pozemku: 3600 m2
Typ budovy: cihlový
Typ vytápění: Ústřední plynové
Sklep: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí