nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 139 m2

Šenov, okres Ostrava-město

5 400 000 Kč

celkem , cena včetně pozemku před dokončením

Nabízíme Vám k prodeji výstavbu přízemního rodinného domu na ul. Do Dědiny v části Šenov u Ostravy. Dům má již vydané a platné stavební povolení. Předpokládané dokončení výstavby r. 2021. Základní cena domu je cena ve variantě k dokončení. Zahrnuje - pozemek, stavební povolení, betonovou základovou desku s vodorovnou kanalizací a prostupy, protiradonovou izolaci, dřevostavbu s montovaných dílů, betonová střešní krytina, zateplení, cementobetonovou podlahu, okapy a svody(pozink), plastová okna, rozvody elektřiny, rozvod vody a kanalizace, vnitřní omítka, výmalby bílá, zabudovaný záchod Geberit a venkovní úprava fasády (vystěrkovaná lepidlem).
Dům je možný pořídit také ve variantě na klíč za cenu 6.900.000,- Kč. V tomto případě bude dům obsahovat navíc kompletní sanitu, vodovodní baterie, umyvadla, vypínače, zásuvky, dlažba, lité podlahy, plovoucí podlaha, obložkové dveře - dřevěné, finální koncové fitinky, finální barevné omítky a malby, svody okapů, revize, návrh kuchyně. Dále cena obsahuje dřevěnou konstrukci zastřešení + přístavba chatky, parkoviště, zpevněné plochy, el. brána, branka, oplocení ECOdrainy, zídky a pletivo a inženýrské sítě - interní a externí (elektro, voda, kanalizace)

Montáž a dodávka kuchyně není součástí ceny.

U tohoto domu oceníte kompletní službu. Ušetříte spoustu starostí a velké množství času jak s vyřizováním stavebního povolení tak se samostatnou stavbou.

Prohlídka výstavby obdobného domu v přiloženém časosběru a fotky interiéru standardního vybavení. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 5 400 000 Kč
ID inzerátu: 7692557
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0044
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Šenov, okres Ostrava-město
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 139 m2
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí