nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 350 m2

Běšiny, Kozí, okres Klatovy

3 990 000 Kč

celkem

Hledáte nemovitost s bohatou minulostí a rozsáhlými pozemky v atraktivní lokalitě poblíž šumavských Klatov, kterou byste mohli přeměnit ve vícegenerační bydlení?

Domluvte si prohlídku hospodářského stavení s atmosférou dob našich babiček v obci Kozí u Běšin stojícího uprostřed kopce s neopakovatelným výhledem a jistotou soukromí. Přímo na kopci se nachází modřínový lesík, který svažitému pozemku dodává tajemnou, ale útulnou atmosféru. Tu za dlouhých letních večerů dokresluje klokotající potůček protékající skrz pozemek, který je zdrojem vody pro malé jezírko. Vyjdete-li po svažitém pozemku až na vrchol kopce, můžete se kochat krásnými výhledy na krajinu plnou kopečků, polí, luk a lesů, které si v rozloze plných 12 380 m2 můžete pořídit společně se stavebním pozemkem.

Stávající budovu lze zrekonstruovat nebo zbourat a na rozsáhlém pozemku postavit nový objekt. Vzhledem k tomu, že je v poměrně zachovalém stavu, lze ji využít také jako doplňkovou stavbu, případně na pozemku postavit druhý dům a využít jej pro dvougenerační bydlení. Nová výstavba může proběhnout na území nynějšího sadu, kde se nachází spousta ovocných stromů.

Pozemek je v dosahu sítí. Do domu je zavedena elektřina, na pozemku se nachází vlastní kopaná studna, připojit se lze i na vodovod, který je v bezprostřední blízkosti pozemku. Odpady jsou řešeny jímkou.

Celkem: 3 990 000 Kč
ID inzerátu: 7690856
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 6106/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Běšiny, Kozí, okres Klatovy
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 350 m2
Obytná plocha: 350 m2
Užitná plocha: 350 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 12380 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí