nezadáno
ne

Prodej bytu 4+kk, 89 m2

Opatovická, České Budějovice, České Budějovice 3, okres České Budějovice

5 390 000 Kč

celkem , Cena nezahrnuje daň z nabytí z okolního pozemku budovy. Tu podle stále platné le

Informace o projektu:
Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme čtyři bytové jednotky o dispozici 4+kk ve dvou novostavbách rodinných domů – ul. Opatovická, Jižní, Č. Budějovice – Nemanice (MHD U Chromých – frekventované linky 2 a 8). Dopravní obslužnost Nemanic je vynikající - z centra ČB jste po čtyřproudové komunikaci v Nemanicích i v dopravní špičce za pár minut – velkou výhodou je i blízkost „výpadovky“ na dálnici D3.
Dvě jednotky o výměrách 75 m² v jednom domě a dvě jednotky o výměrách 89 m² ve druhém domě vám poskytnou ve variantě „na klíč“ pohodlné bydlení, kam se můžete v létě 2020 rovnou nastěhovat (dokončení do 30.7.2020).
Každá jednotka nabídne 2 parkovací stání v uzavřeném dvoře, zahrádku, terasu, samostatná měření vody, elektřiny a plynu, vlastní plynový kotel se zásobníkem teplé vody, vlastní vstup, podlahové vytápění v koupelně, kde navíc najdete vanu i sprchový kout. Nemusíte se o nic starat – byty budou dokončeny včetně plovoucí podlahy, dlažeb, obkladů, zařizovacích předmětů, obložek a dveří. Kupující si dle vlastního přání a na své náklady zařídí pouze výběr a zhotovení kuch. linky a světel – orientační 2D i 3D půdorysy naleznete ve fotogalerii - fotografie ze stavby jsou z bytu č. 4 o výměře cca 75 m² (v době focení byl nejvíce dokončený), anebo je získáte po kontaktování realitního makléře. V rámci prohlídkových dnů je možné navštívit stavbu – opět po předchozí tel. dohodě s makléřem. Doporučujeme taktéž využít bezplatnou konzultaci s naším kolegou ohledně vhodného způsobu financování koupě bytu – potřeby každého kupujícího se liší a my se pokusíme pomoci najít vám tu nejvhodnější variantu.

Bytová jednotka č. 2 o výměře 88,44 m², se dvěma park. stáními, s terasou cca 10 m² a zahrádkou cca 55 m² je součástí RD v ul. Opatovická s orientací jih/sever.

Celkem: 5 390 000 Kč
ID inzerátu: 7688847
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: J06621
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Opatovická, České Budějovice, České Budějovice 3, okres České Budějovice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: Novostavby, 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 89 m2
Užitná plocha: 89 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: suterén
Typ vytápění: Lokální plynové
Rok výstavby: 2020
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Internet: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí