nezadáno
ne

Prodej chalupy i k podnikání se 14 lůžky, s upravenou zahradou v obci Velká Štáhle okr. Jeseník

Velká Štáhle, okres Bruntál

4 000 000 Kč

celkem

Nabízíme Vám ke koupi cihlovou chalupu v obci Velká Štáhle. Chalupa procházela v předešlých letech rekonstrukcí. Nová koupelna s vanou, samostatné wc, plastová okna, nové podlahy - dlažba. Dům je napojen na veřejný vodovod , ohřev vody řešen bojlerem. Vytápění v domě je v kuchyni kuchyňská kamna na tuhá paliva, obývací pokoj krb, v ostatních místnostech elektrické přímotopy. Chalupa nabízí možnost ubytování až 14 lůžek a v budoucnu je možnost i na půdě a přilehlé stodole vybudovat další k ubytování hostů nebo společenská místnost a sauna. K domu je obecní cesta, kolem domu obložené chodníky břidlicí, udržovaná zahrada, dílna, kryté posezení s grilem a dřevěný domeček pro děti.
Obec Velká Štáhle se nachází v okrese Bruntál v Moravskoslezském kraji. Leží mezi Hrubým a Nízkým Jeseníkem, sedm kilometrů od města Rýmařov. Olomouc vzdálena 49km, lázeňské město Karlova Studánka 18km, Praděd 22km kde je yžařský areál - nazývaný „Moravským ledovcem “ láká především svými přírodními krásami a vynikajícími sněhovými podmínkami . Okolní terény uspokojí příznivce sjezdového i běžeckého lyžování od konce října do konce dubna. Vhodné podmínky zde najdou jak začátečníci, tak také pokročilí lyžaři. Na severních svazích Petrových Kamenů je nejvýše položené středisko v ČR : 1235 - 1445 m n.m. Doporučuji prohlídku.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 840 000,- Kč a měsíční splátkou 12 402,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 4 000 000 Kč
ID inzerátu: 7596562
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 173745
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Velká Štáhle, okres Bruntál
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 200 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 234 m2
Plocha pozemku: 1132 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Rok rekonstrukce: 2018

Kontakt na prodejce nemovitostí