nezadáno
ne

Prodej chalupy, 120 m2

Inzerát je starší než 6 měsíců!

1 799 000 Kč

celkem , daň z nabytí nemovitosti ve výši 4% hradí kupující

Nabízíme Vám k prodeji chalupu s pozemkem, která se nachází na okraji klidné obce Horosedly v jižních Čechách v okrese Písek.

Během roku 2013 byla chalupa rekonstruována, proběhla kompletní výměna oken.

Kolem domu se nachází terasovitá zahrada s plodícími ovocnými stromy a keři. Celková plocha pozemku činí 675m². Součástí jsou i přidružená stavení (dvě kůlny, garáž, seník apod.)

V domě jsou dvě místnosti, vybavená kuchyňská linka, spíž, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, předsíň, sklep s okénky a prostorná půda, která je momentálně z poloviny obytná.

Vytápění je zařízeno pomocí krbových kamen a elektrických přímotopů. V místnosti s kuchyní je vybudováno podlahové topení, které lze zprovoznit.

Možnost příjezdu automobilem až k pozemku.

Chalupa leží na rozhraní obcí Horosedly a Mirovice, v jehož blízkém okolí se nachází řada historických památek a přírodních pozoruhodností. Oblíbená výletní a rekreační destinace Orlík nad Vltavou je vzdálena pouhých 12min jízdy autem. Z Prahy trvá jízda autem necelou hodinu (cca 79km). Do Mirovic lze cestovat i vlakem či autobusem.

Umístění chalupy na okraji vesnice zaručuje dostatek klidu a soukromí. Příjemnou atmosféru pro odpočinek dokresluje říčka Skalice, která protéká místní krajinou.

Hledáte relax na čerstvém vzduchu a máte rádi procházky hlubokými lesy? Neváhejte mne kontaktovat. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a případně domluvím osobní prohlídku této nemovitosti.

Mé služby jsou pro Vás bezplatné.

Celkem: 1 799 000 Kč
ID inzerátu: 7588925
Typ nabídky:
Stav nabídky:
Číslo zakázky: N72121
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti:
Plocha: 120 m2
Užitná plocha: 120 m2
Zastavěná plocha: 95 m2
Druh kontraktu:
Typ budovy:
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení:
Sklep: ano
Voda: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí