nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 274 m2

Šimonovice, okres Liberec

12 990 000 Kč

celkem , cena rozestavěného domu

Představujeme prodej velkého rodinného domu 5+kk + obytné podkroví, celková podlahová plocha 254 m2 + terasa 21 m2, s pozemkem o velikosti 892 m2, který se nachází v lukrativní lokalitě, v rezidenční čtvrti Šimonovice, hned za hranicí Liberce a ještě k tomu s krásným výhledem na Ještěd a okolí. Jedná se o nízkoenergetický, cihlový, 3 podlažní dům s garáží pro 2 auta, bazénem a saunou, který je postaven z velmi kvalitních materiálů. V současné chvíli je dokončen z 85 % a jeho výstavba nadále pokračuje. Možný termín dokončení je konec roku 2019. Dům je možno koupit rozestavěný za cenu dle aktuální rozestavěnosti, nebo si ho nechat dokončit „na klíč“ (k inzerované ceně je pak nutno přičíst 2,5 mil. Kč).
Dům lze využít pro pohodové bydlení s rodinou v klidné přírodě, případně část využít na podnikání - možností je několik.
Velmi variabilní je podkroví o podlahové ploše 79 m2, které lze využít jako velký open space -hernu pro děti, fitness,…, nebo rozdělit na 2-4 další místnosti např. jako pokoje pro hosty, pracovnu, či kanceláře.
Nejvíce Vás však nadchne prostorný obývák (37 m2) s velkým francouzským oknem - stačí udělat 3 kroky a můžete se osvěžit ve venkovním přelivovém bazénu o velikosti 7,4 x 3,4m2, nebo si jen tak poležet na verandě, či terase s krásným výhledem do okolí a na Ještěd. Až Vám vyhládne, stačí přes obývák projít do kuchyně a něco dobrého pojíst v jídelně. Po únavném dni si vyberte jednu ze 4 ložnic (15, 14, 12 a 11m2) k odpočinku, a pokud bude doma celá rodina, nemusíte se bát, že budete čekat, až na Vás vyjde řada v koupelně – v tomto domě jsou totiž 2, v každé je i WC a k tomu jsou ještě další 2 samostatná WC, takže ani ranní fronta na toaletu Vás děsit nemusí. V zimě a za sychravých jarních a podzimních dnů Vás určitě potěší infrasauna, která prohřeje Vaše zkřehlé tělo. Vaše 2 auta na Vás přes noc počkají ve vytápěné garáži, takže ráno žádné škrábání skel a rovnou šup do vyhřátého auta. Při výstavbě domu se nešetřilo na použitých materiálech – cihly Porotherm, střešní krytina Bramac, dřevohliníková okna s trojskly a venkovními žaluziemi s ovládáním přes mobilní telefon, na zateplení byla využita minerální vata o tloušťce 20 cm. Tomu odpovídá i písmeno B uvedené v energetickém štítku, takže ušetříte i na energiích. Co se týká inženýrských sítí, dům je napojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu i plyn. K vytápění bude sloužit plynový kondenzační kotel s napojením ve 2 patrech na teplovodní podlahové topení, v podkroví na radiátory. Dům bude mít zabezpečovací systém.
Výborná je i poloha domu - do 10 min jste autem v centru Liberce, za 5 min se dostanete do oblíbeného nákupního centra Nisa, kde je i multikino. Spojení zajišťuje rychlostní silnice, která je ale za kopcem, takže není vůbec slyšet. V zimě využijete lyžování na Javorníku s oblíbenou restaurací Obří Sud, nebo prudší sjezdovky na Ještědu.
Přijďte se sami přesvědčit, jak důmyslně je dům navržen, jak je prostorný a jak by se Vám líbilo, přeměnit ho na svůj domov. Těším se na setkání s Vámi na prohlídce domu!

Celkem: 12 990 000 Kč
ID inzerátu: 7556372
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00253
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Šimonovice, okres Liberec
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 274 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí