nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 1020 m2

Hartvíkovice, okres Třebíč

6 940 000 Kč

celkem , S provizí a právním servisem

Rozlehlý, vhodný k podnikání.Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům v Hartvíkovicích, okres Třebíč, 9 km od Náměště nad Oslavou. Výhodou je umístění v obci, která se nachází na březích Dalešické přehrady, kde je aktivní lodní doprava a je zde velký pohyb turistů. Dům je velice rozlehlý, lze ho využít k vybudování penzionu i jako rodinný dům k bydlení. Nachází se na krásném a klidném místě. K bydlení není nutná rekonstrukce, tento rok byla nově zaizolována střecha a celý dům byl
rekonstruován v roce 2010 a je ve výborném stavu, částečně podsklepený, se dvěma balkony. Při rekonstrukci byla provedena nová elektrika, v přízemí nainstalovány nové radiátory, část oken vyměněna za plastová. Země v celém domě jsou parkety, lino a dlažba. Dvě bytové jednotky 5+KK jsou rozloženy tak, že je možná úprava na tři bytové jednotky. Každá bytová jednotka má svoje sociální zařízení. V suterénu je dílna a velká garáž na dvě auta. Do domu je přiveden plyn, je zde ÚT s kotlem na tuhá paliva a na plyn, odpady jsou napojeny na čističku. V domě jsou dva bojlery, pro každé patro samostatný.
K domu patří předzahrádka a zahrada, na kterou je přístup z přízemí i suterénu. Celý pozemek má výměru 1020 m2, z toho zahrada 744 m2.
V obci je základní občanská vybavenost, ZŠ a MŠ, fungující TJ s fotbalovým klubem. Hartvíkovice jsou krásná obec nedaleko pláže Dalešické přehrady.

Celkem: 6 940 000 Kč
ID inzerátu: 7550720
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Hartvíkovice, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1020 m2
Užitná plocha: 310 m2
Zastavěná plocha: 155 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Rok výstavby: 1984
Rok rekonstrukce: 2010

Kontakt na prodejce nemovitostí