nezadáno
ne

Prodej, Chata, 130m2 - Hutisko-Solanec - Hutisko

Hutisko-Solanec, Hutisko, okres Vsetín

2 090 000 Kč

celkem

Hledáte příjemné místo, kde můžete sportovat, lyžovat, užívat si procházek v přírodě, sednout na kolo a dát si pořádně do těla a nebo jen tak v poklidu relaxovat s vínem u krbu ?
Mám pro Vás skvělou zprávu! Takové místo existuje a je jím chata v oblíbené a vyhledávané lokalitě Beskydské krajiny, v obci Hutisko-Solanec.
K chatě vede asfaltová komunikace a je určena k celoročnímu užívání. V obci a jejím okolí najdete vyžití za každého ročního období. Za horkých dní přijde vhod schlazení na koupališti či v přírodních vodách, kam můžete dojet po rozsáhlých cyklostezkách. Jarní a podzimní barvy naopak vybízí k turistice v malebné krajině podhůří Beskyd a rozsáhlým kulturním památkám. V zimním období Vás naopak bude lákat velké množství lyžařských areálů. Velké Karlovice jsou vzdáleny pouze 13 km.
Chata je celo-podsklepená, má garáž, koupelnu a WC, 3 ložnice, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj s výstupem na terasu a hezký výhled do přírody.
Chata má vlastní studnu s pitnou vodou, septik s přepadem tudíž nemusíte tak často volat hov*nocuc (jednou za 5-10 let) a elektřinu. Plyn a obecní vodovod je k napojení na hranici pozemku.
Je toto pro Vás ideální představa pro Vaše místo relaxace, odpočinku, ale i sportovního a turistického vyžití? Rád Vám tuto chatu ukáži i osobně na prohlídce. Eduard Diakov Explicit Reality

Celkem: 2 090 000 Kč
ID inzerátu: 7507530
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Hutisko-Solanec, Hutisko, okres Vsetín
Kategorie: Chaty a chalupy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 55 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí