nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 558 m2

Na bažinách, Šternberk, okres Olomouc

12 990 000 Kč

celkem

Styl, elegance a design přesně vystihují luxusní rodinné sídlo, které nabízíme za atraktivní cenu. Rezidence se nachází v klidné části historického města Šternberk. Moderní dvoupodlažní rozsáhlá vila zkolaudovaná v roce 2008, jejíž interiér se nese v duchu anglicko-secesního stylu, vytváří ve spojení s použitím špičkových přírodních materiálů, atmosféru pro teplý a útulný domov. Naprostý komfort doplňuje vysunutá zimní zahrada, luxusní relaxační wellness, které zahrnuje relaxační místnost se saunou a whirpoolem a zahrada s nočním osvětlením, které dominuje vyhřívaný bazén. Samozřejmostí je klimatizace, podlahové vytápění nebo inteligentní ovládání domácnosti.
Vstupní hala rezidence, které dominuje impozantní mramorové schodiště s kovaným zábradlím a lustrem, Vás uchvátí a uvede do otevřeného obytného prostoru s mramorovým krbem v obývacím pokoji, mramorovou podlahou, kuchyní, velkoryse navrženou jídelnou a terasou, to vše doplněno kovanými prvky jak ve vnějším, tak vnitřním vybavení. V patře se pak nachází privátní zóna se třemi ložnicemi s dvěma koupelnami.

Vila je vybavena kvalitním nábytkem i spotřebiči. (Podlahové topení a ohřev TUV zajišťuje kondenzační plynový kotel JUNKERS, kuchyňská linka značky Kováč se spotřebiči značky Miele, lednička Siemens). V přízemí se nachází posilovna, sauna, relaxační wellness, technické zázemí s prádelnou a garáž pro 3-4 vozy.

Venkovní část rodinného sídla je tvořena udržovanou samozavlažovací zahradou s nočním osvětlením, které dominuje vyhřívaný bazén, letní kuchyň se zastřešeným posezením a nechybí venkovní ohniště, které dovoluje posezení na zahradě u otevřeného ohně. Tato relaxační zóna s bazénem a venkovní kuchyní s posezením, poskytuje maximální pohodlí, jak pro odpočinek, tak pro pořádání venkovních rodinných akcí. Celé rozlehlé sídlo je architektem navrženo a vybaveno tak, aby svému majiteli zajistilo maximální pohodlí a soukromí k bydlení i relaxaci. Svou rozlohou a charakterem tak uspokojí i velmi náročného klienta. Doporučujeme osobní prohlídku.

Celkem: 12 990 000 Kč
ID inzerátu: 7503260
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 341/19
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Na bažinách, Šternberk, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 558 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí