nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 750 m2

Otakara Jeremiáše, Písek, Budějovické Předměstí, okres Písek

13 050 000 Kč

celkem

Exkluzivní nabídka! Výhodná investice. Nabízíme k prodeji univerzální nemovitost, nyní využívanou jako zavedený rodinný penzion. Objekt nabízí škálu možností s využitím spojení kvalitního bydlení a podnikání. Nemovitost se nachází v lukrativní, klidnější části města, 10 minut pěší dostupností od centra v blízkosti Píseckých hor, nákupního centra, školy, školky, nemocnice a ostatní občanské vybavenosti. Dům byl kolaudován v roce 2010 je celkově zateplen . Tří hvězdičkový penzion v srdci královského města Písek patří, s hodnocením recenzí klientů 81% (velmi dobré), k opakovaně navštěvovaným z řad stálé i nové klientely. Penzion je vybudován na vlastním pozemku s pevným podložím a parkovací plochou 6 míst.
Přízemní dispozice (343 m2) z toho (223 m2) prostory, které mohou sloužit jako bar, restaurace, jídelna nebo bytové prostory, případně kanceláře. Součástí je již vybudovaný, plně vybavený barový pult (recepce), příruční sklad, místnost pro kuchyň a WC. Další navazující místnosti: menší kancelář, technické místnosti - pro ukládání nářadí či sklady. V přízemí dále naleznete prostornou chodbu včetně 3 samostatných bytových jednotek 2x 1+1 , 1x 2+1, příruční sklad a kancelář. V patře najdete sedm plně zařízených, prostorných pokojů (od 23m2 do 40m2), každý pokoj má vlastní koupelnu a WC + předpříprava pro připojení kuchyňské linky. Po zabudování kuchyňské linky možno každý pokoj využít jako byt 1+kk. Kapacita penzionu je nyní 35 lůžek.
Nemovitost je velmi efektivně a dispozičně řešena s menšími finančními nároky na případnou přestavbu. Při rekonstrukci v roce 2010 byly využity moderní materiály a prvky. Dům je zateplen, ústřední vytápění (plyn), klimatizace. Měsíčními náklady na provoz 12.000,- Kč.
Dispozice pozemku – předzahrádka, bazén a travnatá plocha. Z jedné strany domu uzavřený parkovací prostor až pro šest vozidel. Další parkování je možné na ulici před domem.
Výhodná investice pro rodinné podnikání spojené s vlastním bydlením. Pro investory velice atraktivní nemovitost s rychlou návratností investice, vyhledávaná městská část, velká průmyslová zóna ve městě, nízké provozní náklady.
Možnosti využití:
Budovu je možno nadále využívat jako penzion, včetně dvougeneračního bydlení. Po přestavbě by byl vhodný jako pečovatelský dům pro seniory (v budově je připravena šachta na vestavbu výtahu do patra) nebo jako malometrážní startovací byty , rehabilitační centrum, ordinace. Objekt je však vhodný i pro jiné podnikatelské účely, zejména jako objekt pro nájemní bydlení, sídlo firmy, kanceláře nebo rozšíření současného penzionu o přízemní ubytovací prostory atd. Na začátku roku 2020 byla provedena kompletní výměna všech sprchvých koutů.
Nabízíme kompletní realitní a právní služby, včetně zajištění výhodného financování.

Celkem: 13 050 000 Kč
ID inzerátu: 7459828
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Otakara Jeremiáše, Písek, Budějovické Předměstí, okres Písek
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná plocha: 750 m2
Plocha pozemku: 750 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí