nezadáno
ne

Prodej vily, 770 m2

Na zákopě, Olomouc, Chválkovice, okres Olomouc

3 750 000 Kč

celkem , včetně provize a právních služeb

Dům se zahradou v Olomouci.Rodinný dům se zahradou se nachází v klidné ulici, v okrajové části Olomouce, která je dobře dostupná jak MHD, tak i příměstskou dopravou.
Dům je podsklepený, s možností rozšíření do půdní vestavby tím rozšíření bytu c 1.patře domu. Dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2006, kdy byla vybudována nová koupelna se sprchovým koutem. umyvadlem, el.bojlerem a přípojkou a místem na pračku, koupelna je z venku zateplená. V přízemí jsou dále tři pokoje, kuchyňka, samostatné WC, předsíň, vstup do sklepa a schodiště do obytného patra, kde se nachází pokoj a kuchyňka. Dále je zde vstup na půdu. Vytápění domu je ústředním topením, s deskovými radiátory. s měděnými rozvody trubek. V domě je zavedená elektřina 240/380, obecní vodovod, připojení na městskou kanalizaci, rozvod plynu je před domem. K domu přiléhá částečně vybavená dílna, kůlna a ve dvoře je skleník. Dům má svou vlastní studnu s užitkovou vodou a na dvoře zapuštěnou nádrž. která slouží jako zásobník vody. Velkou předností domu je prostorná, udržovaná zahrada o výměře cca 450m2, se vzrostlými stromy, konstrukcí skleníku.
V blízkém dosahu domu je zastávka MHD 250m, obchody, služby, pošta, restaurace, dětské hřiště, škola, školka, cyklistické stezky.
Dům je volný po dohodě.
Prohlídky jsou možné od posledního týdne měsíce srpna 2018, po domluvě s makléřem nabídky.

Celkem: 3 750 000 Kč
ID inzerátu: 7375580
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Na zákopě, Olomouc, Chválkovice, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 770 m2
Užitná plocha: 168 m2
Zastavěná plocha: 317 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Rohový
Počet bytů: 2
Rok výstavby: 1927
Rok rekonstrukce: 2006
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí