nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 72 m2

náměstí F. X. Svobody, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ

13 000 Kč

měsíčně , + 2.000,-Kč energie a odstupné

Dovolujeme si Vám nabídnout pronájem krásné kavárny s cukrárnou zařízené v příjemném rodinném stylu v samém srdci Mníšku pod Brdy. Kavárna s cukrárnou se nacházejí v přízemí rodinného domku, umístěného přímo na náměstí, na pěší zóně vedoucí k mníšeckému zámku. Prostory nedávno prošly zdařilou rekonstrukcí a jsou zkolaudovány na kavárnu s cukrárnou popřípadě obchod.

Pro nového nájemníka je možnost předání dosavadních dodavatelů, kteří cukrárnu zavážejí (lahůdky, dorty apod.) + mu budou předány veškeré grafické práce (logo atd). Je plně vybavena: sedací soupravy, moderní doplňky, chladící a mrazící vitrína, v zázemí je k dispozici přípravný pult, myčka nádobí a dvou pákový kávovar zn. Don Cortez.

Měsíční nájemné činí 13.000,-Kč + poplatky 2.000,-Kč (voda a elektřina). Odstupné 320.000,-Kč za rekonstrukci a vybavení + přenechání veškerých podkladů k propagaci a grafických prací. Je možno pronajmou prostor před cukrárnou a vytvořit tak letní zahrádku.

Mníšek pod Brdy je přirozeným centrem turistického ruchu. Především jsou zde dobré podmínky pro cykloturistiku, pěší turistiku a ve městě a okolí se nachází řada kulturních památek. Za zmínku stojí především státní zámek v Mníšku pod Brdy, barokní areál Skalka, kostel sv. Václava s farností na náměstí a hustá síť cyklotras a turistických stezek.

Při rychlém jednání možná sleva.

ID inzerátu: 7320931
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH134003
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: náměstí F. X. Svobody, Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Novostavby, Obchodní, Komerční
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 72 m2
Obytná plocha: 72 m2
Užitná plocha: 72 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: přízemí
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí