nezadáno
ne

Prodej komerčního objektu, Nerudova ulice, Bruntál

Nerudova, Bruntál, okres Bruntál

Financování
ODESLAT
V okolí najdete:
Bus MHD:stanice Autobusové nádraží Bruntál (995 m)
Vlak:Bruntál (903 m)
Bankomat:MONETA Money Bank ATM (100 m)
Lékárna:Lékárna Lemak S.r.o. (356 m)
Restaurace:restaurant Faraon (743 m)
Knihovna:City Library (721 m)
Škola:Elementary school Bruntál, Jesenická (690 m)
powered by Google

1 750 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji cihlový dům na ulici Nerudova v Bruntále pro komerční využití. Součástí domu je prodejna se zázemím a byt 2+1 v prvním patře. V minulosti byla v 1. NP domu prodejna potravin, v současné době je využíváno jako provozovna kavárny (cukrárny). Pro toto využití je vydán souhlas Městského úřadu Bruntál, odboru výstavby a územního plánování. Podlahová plocha každého patra je 73 m². Součástí nemovitosti je prostorný sklep s podlahovou plochou 25,79 m², půda, ze které lze vytvořit další obytné prostory a stání pro auto. Součástí prodejny v přízemí je prostorná místnost s podlahovou plochou 23 m², dále sociální zařízení na chodbě, vytápěný sklad a dvě technické místnosti. Prodejna je do 31.3.2017 v nájmu.
Byt 2+1 v prvním patře má ústřední topení, které je napojeno stejně jako prodejna na plynový kotel. V bytě stejně jako v celém domě jsou plastová okna. Byt působí světlým a vzdušným dojmem.
Nemovitost prošla modernizací elektroinstalace (každá jednotka má vlastní elektroměr), vodovodního potrubí, kanalizačních odpadů, opravou střechy. Vnitřní vodovod je napojen na veřejný řád, vnitřní kanalizace na městskou kanalizační síť.
Plná občanská vybavenost, vše v dosahu cca 10 minut chůze od domu. Dopravní spojení je zajištěno pravidelnou linkou autobusu a vlaku. V blízkosti domu je koupaliště, zámek, divadlo, okresní soud, školy, školky a množství sportovního a kulturního vyžití. Výborná lokalita a využití nemovitosti k podnikání a zároveň k bydlení z ní dělají výbornou investici. V případě zájmu neváhejte kontaktovat našeho makléře. Rádi vám poradíme také s vyřízením hypotéky. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

ID inzerátu: 6704863
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0222
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Nerudova, Bruntál, okres Bruntál
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 244 m2
Užitná plocha: 146 m2
Zastavěná plocha: 244 m2
Plocha pozemku: 244 m2
Typ budovy: cihlový
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí