nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 5145 m2

Staré Město, Stříbrnice, okres Šumperk

Financování
ODESLAT

4 579 050 Kč

celkem (Cena přepočtena z 890 Kč za m2 )

Nabízíme k prodeji stavební pozemky v lokalitě Staré Město – Stříbrnice, okres Šumperk v Olomouckém kraji. Pozemky o celkové výměře 11949 m² jsou rozparcelovány podél zpevněné komunikace na jedenáct samostatných stavebních parcel o výměrách 788 až 2314 m². Územní plán zde počítá s výstavbou staveb pro rodinné a rekreační bydlení.

Aktuálně jsou k dispozici pozemky 1-5 (viz plánek) o celkové výměře 5145 m², které nabízíme k prodeji samostatně, ale samozřejmě je možné je koupit i jako jeden celek.

Kralický Sněžník a jeho podhůří je oblíbenou destinací pro letní i zimní rekreaci. Návštěvníkům nabízí množství turistických atrakcí, ať už je to Stezka v oblacích na Dolní Moravě, Mamutíkův vodní park, bobová dráha, lanové centrum... (viz např. www.dolnimorava.cz).

S ohledem na turistickou atraktivitu lokality jsou stavební pozemky Stříbrnice vhodné nejen k výstavbě rodinného bydlení, ale také pro výstavbu rekreačního bydlení, případně nájemního rekreačního bydlení s perspektivou bezproblémové naplněnosti po celý rok.

Neváhejte nás kontaktovat. Při převodu nemovitosti zajišťujeme kompletní právní servis, pomáháme i se zajištěním financování. Doporučujeme prohlídku.

ID inzerátu: 6478020
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: DHpo5987
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Staré Město, Stříbrnice, okres Šumperk
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 5145 m2
Plocha pozemku: 5145 m2
Dostupnost pozemku: ano
Chytrý Honza - hypotéka

Kontakt na prodejce nemovitostí