nezadáno
ne

Pronájem kanceláře, 198 m2

Kotkova, Znojmo, okres Znojmo

29 040 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Představujeme vám nabídku pronájmu - kanceláře s klimatizací v 1. patře moderní budovy, která je jako stvořená pro vaši prosperující firmu či obchod! Umístěné v oploceném areálu pro vaši bezpečnost a klid, tyto kanceláře jsou dokonalou kombinací funkčnosti a komfortu.


Tyto prostorné kanceláře nabízejí celkovou plochu více než 198 čtverečních metrů, rozdělenou do sedmi místností různých velikostí (18,8m2, 41,7m2, 20,7m2, 20,4m2, 31,5m2, 22,2m2, 13,7m2), které si můžete přizpůsobit podle potřeb vašeho podnikání.


Ale to není vše! V blízkosti centra města máte k dispozici vyhrazená parkovací místa pro vaše zaměstnance a klienty. A pokud potřebujete více prostoru? Máme pro vás dobrou zprávu - je možné dohodnout si pronájem dalších volných ploch, skladovacích prostor, parkovacích míst, kancelářských kontejnerů a pod.


Toto je příležitost, kterou si nemůžete nechat ujít. Získejte pro svoje podnikání ideální základnu, která podpoří výkonnost a produktivitu vašeho týmu.


Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost! Kontaktujte nás ještě dnes a zažijte, jak se vaše podnikání dostává na novou úroveň.


Vaše spokojenost je naší prioritou. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Celkem: 29 040 Kč
ID inzerátu: 7933285
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 5272Z043
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Kotkova, Znojmo, okres Znojmo
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Zastavěná: 198 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí