nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 140 m2

Kunice, okres Praha-východ

Inzerát je starší než 6 měsíců!

7 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + právní servis, provize kanceláře

Výjimečná poloha krásného pozemku s rodinným domem a stodolou v centru Kunic, současně pár minut dálniční jízdy po D1 od centra hlavního města Prahy, vám umožní vnímat komfort a možnosti, které možná právě hledáte.

Navíc výhled do údolí klidných Kunic a na zalesněné okolí přírodního parku Velkopopovicko, pro vás může být příjemným startem do každého dalšího nového dne.

A právě zde, na pozemku 800 m2 nabízíme rodinný dům o užitné ploše 140 m2 a stodolu o zastavěné ploše 85 m2. Dům byl v minulosti částečně zrekonstruován, ale nyní je jeho další rekonstrukce namístě. Stodolu můžete proměnit v luxusní ateliér, pracovnu, praktickou dílnu nebo v to co potřebujete. Z nádvoří je vstup do menšího sklepa, který je umístěn pod stodolou.
V přízemí domu se nachází obývací pokoj s krbem, kuchyně, pokoj, koupelna s WC a chodba. Podkroví, které je nyní mimo jiné přístupné také po venkovním schodišti, se nachází 2 pokoje, koupelna s WC a chodba.

Pozemek je napojený na veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace).

Autem se z Kunic dostanete pohodlnou dálniční jízdou po D1 do centra hlavního města Prahy za 25 minut a vlakem z nedalekých Strančic, jste na hlavním nádraží v Praze za 35 minut.

Obec Kunice nabízí mimo komfortní dostupnost do centra Prahy také částečnou občanskou vybavenost. V obci je mateřská a základní škola a prodejna potravin. Další obchody a služby v nedalekých Velkých Popovicích, popřípadě můžete cestou domů využít obchodní zónu v Průhonicích-Čestlicích.

Celkem: 7 500 000 Kč
ID inzerátu: 7931850
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: D2220
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Kunice, okres Praha-východ
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 140 m2
Užitná: 140 m2
Zastavěná: 169 m2
Pozemku: 800 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Počet bytů: 2
Voda: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano