nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 101 m2

5 325 200 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V zastoupení majitele Vám exkluzivně nabízíme k prodeji moderní novostavbu v obci Záchlumí, která leží pouhých 30 km západně od Plzně. Užitná plocha je 101 m2, z čehož zastavěnou plochou je 63 m2, vystavěného na pozemku o celkové rozloze 518 m2, jehož jednotka je součástí dvoj domu.


Dům je zděný, patrový a nízkoenergetický. Nabízí klidné rodinné bydlení s výhledem do zeleně a je situovaný v mírném jižním svahu nově rozrůstající se obce.


Vybavení domu nabízí betonovou základovou desku, svislé nosné konstrukce se zděným systémem Porotherm 30 (broušené cihly), odizolovanou mezibetonovou stěnu, železobetonové schodiště, plastová okna s vnitřními parapety, rozvody vody a kanalizace v plastu, standardní elektroinstalaci, vnitřní dvouvrstvé štukové omítky, fasádní zateplovací systém Polystyren se strukturní omítkou, okapový štěrkový chodník, klempířské prvky TiZn, příjezdovou zámkovou dlažbu a hrubé terénní úpravy.


Dle svého vkusu si můžete zvolit např. zařizovací předměty v koupelně, obklady, dlažbu, dveře i terénní úpravy v okolí domu do 5m.


Obec nabízí skvělou občanskou vybavenost, kterou jsou školky, školy 1. stupně, sportoviště a mnoho dalších. Pro ty z Vás, kteří máte rádi jízdu na kole, je v okolí i několik cyklotras.


Možno financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi, zdarma zajistíme za těch nejlepších podmínek na trhu.

Doporučuji osobní prohlídku.

Celkem: 5 325 200 Kč
ID inzerátu: 7926283
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ146729
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 101 m2
Obytná: 101 m2
Užitná: 101 m2
Pozemku: 518 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Zahrada: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí