nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1700 m2

Vavřinec, okres Blansko

3 600 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize, cena k jednání

Se souhlasem majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek pro stavbu až dvou RD v obci Vavřinec o výměře cca 1 700 m2. Jedná se o rovinatý pozemek zhruba obdélníkového tvaru o rozměrech cca 40 m (uliční šíře) x 50 m. Příjezd k pozemku je po asfaltové komunikaci. IS (elektřina, vodovod, splašková a dešťová kanalizace) se nachází při severní hranici pozemku u příjezdové komunikace. V platném územním plánu obce (viz příloha) je pozemek zařazen do ploch Bv – bydlení venkovského typu s přípustnou výstavbou RD o dvou nadzemních podlažích a koeficientu zastavitelnosti 0,30 (výměra pozemku umožňuje jeho rozdělení a zastavění dvěma rodinnými domy).
Obec Vavřinec se nachází 12 km severně od města Blanska, na okraji CHKO Moravský kras. Jedná se o klidnou a vyhledávanou lokalitu s velmi dobrou dostupností jak do Brna vzdáleného 36 km, tak i do Blanska. V obci je dostupná základní občanská vybavenost, širší rozsah služeb (včetně školky, školy a zdravotní péče) potom v nedalekém Sloupě, popřípadě v Blansku (bývalé okresní město s komplexní občanskou vybaveností).

V sousední obci Šošůvka je možnost koupání v bývalém lomě v přírodním koupališti (viz přiložené foto), v nedalekém Sloupě je okruh pro in-line bruslení (v zimě pro běžky), vyhlášené Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou vzdálené necelé tři kilometry od pozemku.

Cena k jednání včetně provize RK (zahrnuje plnou realitní podporu prodeje a veškerý právní servis) je 3 600 000 Kč, o více informací a prohlídku volejte makléři.
Cena: včetně provize, cena k jednání.

Celkem: 3 600 000 Kč
ID inzerátu: 7896845
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Vavřinec, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1700 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí