celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt o dispozici 3+kk v novostavbě jedinečného projektu Rezidence Bolevecká v Plzni. Byt s podlahovou plochou 77m2 se nachází ve 4.NP z celkových 5.NP. Dispozičně je rozdělen na prostornou vstupní chodbu, koupelnu s vanou i sprchovým koutem, samostatnou toaletu, neprůchozí pokoj, ložnici a obývací část s kuchyňským koutem. Jednotka s jižní a jihozápadní orientací je vybavena protihlukovými okny. Dále je k dispozici zděná sklepní kóje (3,5m2)
K nastěhování IHNED. Měsíční nájem činí 19.000,- Kč + 5.000,- Kč zálohy na energie. Elektřina se převádí na nájemce. Kauce ve výši dvou nájmů, provize RK ve výši jednoho nájmu + DPH. K bytu je možnost pronájmu garážového stání za 1500,-Kč za měsíc.
Novostavba bytového domu je zasazena do velmi klidné lokality s přírodou na dosah (Lochotínský park 100m, ZOO Plzeň), avšak s perfektní dostupností do centra, kterou zajišťuje i blízká zastávka MHD (30m). V místě je kompletní občanská vybavenost, včetně nedaleké nemocnice.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky jsou možné kdykoliv po předchozí telefonické domluvě.
Celkem: | 19 000 Kč |
ID inzerátu: | 7896640 |
Typ nabídky: | pronájem |
Stav nabídky: | Aktivní |
Stát: | Česká republika |
Kraj: | Plzeňský |
Lokalita: | Bolevecká, Plzeň, okres Plzeň-město |
Kategorie: | Byty k pronájmu |
Podkategorie: | Do 20000 Kč,3+kk |
Energetický štítek: | B |
Vlastnictví: | osobní |
Stav nemovitosti: | novostavba |
Užitná: | 73 m2 |
typ: | cihlový |
Počet nadzemních podlaží: | 1 |
Podlaží: | 4. podlaží |
Broker Consulting, a.s.
Bucharova 1423/6, 158 00 Praha – Stodůlky
Více o společnosti