nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1104 m2

Říčky, okres Brno-venkov

4 590 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena k jednání

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1.104 m2 v nové zástavbě v Říčkách u Brna, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě samostatně stojícího rodinného domu. Uliční šíře parcely je cca 17 m, délka cca 64 m. Elektrická přípojka je již na pozemku a ostatní inženýrské sítě se nacházejí na hranici parcely, k níž vede asfaltová cesta. Jedná se o velice klidnou lokalitu s výhledy do okolní přírody.

Obec Říčky se nachází na východním úpatí Českomoravské vysočiny, 20 km západně od Brna. Pěkné prostředí a snadná dopravní dosažitelnost Brna (autem do 20 minut) činí z Říček atraktivní lokalitu jak pro rekreaci, tak pro novou výstavbu rodinných domů. Obec je úzce svázána se sousedním Domašovem, obyvatelé obou obcí využívají společně infrastrukturu (mateřská škola, škola, sportovní areál, rekreační rybník aj.)

Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je tento pozemek vhodný pro Váš nový domov. Kontaktujte realitního makléře. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

Celkem: 4 590 000 Kč
ID inzerátu: 7895307
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Říčky, okres Brno-venkov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1104 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí