nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 281 m2

Kožušice, okres Vyškov

3 690 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji atraktivní nemovitost 3 + 1 , s možností rozšíření na dvě bytové jednotky s vlastním vchodem, případně i využití bydlení s podnikáním ((4+1 a 2+kk), zahrada 1350 m2, v Kožušicích, okr. Vyškov. Můžete si ji upravit na vícegenerační bydlení.

Jedná se o rohový dům, s uliční šíří 19m, s vjezdem hlavními vraty, průjezdem přímo do zahrady. Tím lze využít jako dvougenerační bydlení, podnikání s dílnou a bydlení....Kde jedna část domu nabízí rozšíření na 4+1 a druhá část domu 2+kk, plus dílny.

V přízemí se nachází prostorná chodba se schodištěm, vstup do pokoje, kuchyně a obývacího pokoje, kde proběhla rekonstrukce omítek, nátěrů. Moderně navržená kuchyně s prostorným zázemím s vkusně řešenými detaily, jídelním koutem a výhledem do zahrady. Koupelna s vanou a sprchovým koutem. Samostatné WC.
Dům je vhodný k OKAMŽITÉMU bydlení.

Prostorná zahrada o rozloze cca 1350 m2, nyní bez oplocení v rovině nabízí realizaci pro nové majitele. K příjiemnému posezení bude pro nového majitele postavena i velká pergola 6,5x5metrů.

Nemovitost je napojena na elektřinu, vodovod, ohřev vody bojlerem, vytápění EURO kotlem na tuhá paliva se zásobou topiva na celou topnou sezónu, odpad je sveden do septiku. Užitková voda se dá zachytit do nádrže na dešťovou vodu. Na pozemku se nachází i vlastní studna.

V obci je k dispozici obchod s omezenou otevírací dobou, kde však pořídíte veškeré základní potraviny. Obec se nachází v těsné blízkosti Chko Chřiby. Volný čas lze kromě relaxace na zahradě trávit nepřeberným množstvím procházek po okolí, či výletům po památkách, které jsou dobře dostupné v blízkém okolí. Kousek od domu je napojení na cyklostezku vedoucí až do Brankovic. Dále pro lyžaře je možnost využití 7 minut vzdálené sjezdovky na Stupavě. Obec Střílky, Brankovice, s dostupností do 5 min.

Bezproblémové parkování až pro tři auta je možné před domem, případně v průjezdu a na zahradě.

Dům Vás překvapí s prakticky navrženými detaily, promyšlenou přípravou a investicí do budoucna.

Obec Kožušice se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji. Obec leží cca 15 km východně od Bučovic na silnici Slavkov – Uherské Hradiště. Velmi dobrá dostupnost do okolních měst jako jsou např. Bučovice, Nesovice, Brankovice, Střílky či Koryčany. To vše je v dostupnosti do 15minut.

Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.

S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás.
S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 3 690 000 Kč
ID inzerátu: 7893710
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Kožušice, okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 281 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Rohový
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí