nezadáno
ne

Pronájem bytu 3+1, 110 m2

Riegrova, Plzeň, Vnitřní Město, okres Plzeň-město

13 500 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + poplatky a služby 700,- Kč/osoba + úklid 280,-

Hledáte krásné a prostorné bydlení s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností? Tak přesně to Vám naše realitní kancelář aktuálně nabízí!

K pronájmu Vám nabízíme prostorný byt, dispozičně řešený jako 3+1 o celkové výměře 110m2. Bytová jednotka je situovaná ve 2. patře cihlového bytového domu bez výtahu v samém centru města Plzně, necelých 100 m od Náměstí republiky. Kuchyň prošla v roce 2022 pečlivou rekonstrukcí, a je zařízena kuchyňskou linkou se spotřebiči. Je zde elektrická varná deska, elektrická trouba, digestoř dále také nerezový dřezem s odkapávačem.

Všechny ostatní pokoje se pronajímají nezařízené. Pokoje mohou být průchozí, což je vhodné například pro rodinné bydlení, nebo neprůchozí, což bude jistě vyhovovat například studentům.

Are you looking for beautiful and spacious housing with excellent transport accessibility and civic amenities? That is exactly what our real estate agency currently offers you!

For rent, we offer you a spacious apartment, laid out as 3+1 with a total area of 110m2. The apartment unit is located on the 2nd floor of a brick apartment building without an elevator in the very center of Pilsen, less than 100 m from Republic Square. The kitchen was carefully renovated in 2022 and is equipped with a kitchen unit with appliances. There is an electric hob, an electric oven, a hood and also a stainless steel sink with a drainer.

All other rooms are rented unfurnished. The rooms can be pass-through, which is suitable, for example, for family living, or non-pass-through, which will certainly suit, for example, students.

PENB G (štítek zatím nebyl dodán)

Celkem: 13 500 Kč
Poznámka k ceně: + poplatky a služby 700,- kč/osoba + úklid 280,-
ID inzerátu: 7890071
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00006976
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Riegrova, Plzeň, Vnitřní Město, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 110 m2
Obytná: 110 m2
Užitná: 110 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 3. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí